Prasa - Ksiązka

„Gazeta Wyborcza” na majówkę

„Wolna Sobota” – magazyn „Gazety Wyborczej” zmieni się na nadchodzący długi weekend w „Wolną Majówkę”, oferując czytelnikom jeszcze więcej treści do spokojnej lektury w wolne dni. Redakcja serwisu przedstawi z kolei wyjątkowe treści poradnikowe w sam raz na rozpoczęcie sezonu urlopowego, a dziennikarki serwisu Wysokieobcasy.pl zaproszą wszystkich do wirtualnego zwiedzania najpiękniejszych miejsc. Majówkowe wydanie „Gazety Wyborczej” wraz z dodatkami ukaże się na rynku w piątek, 30 kwietnia br.  

 

Najbliższe wydanie „Gazety Wyborczej” wraz z jej dodatkami to ponad 100 stron lektury na długi weekend majowy. W specjalnym numerze magazynu „Wolna Sobota”, który ukaże się pod szyldem „Wolna Majówka”, czytelnicy znajdą m.in. rozmowę Doroty Wodeckiej z pisarzem Andrzejem Stasiukiem przy okazji premiery jego najnowszej książki „Przewóz”; bluźnierczą spowiedź Nergala; raport z Tatr, czyli artykuł o zamykaniu szlaków przed turystami, by zachować dzikość gór, a także przewodnik po lokalnych rowerowych trasach.

Dla prenumeratorów cyfrowych redakcja serwisu Wyborcza.pl przygotowała z kolei ekskluzywne treści poradnikowe, m.in. pomysły na bezpieczny odpoczynek w czasie pandemii; na wakacje pod żaglami, czyli skąd wziąć jacht i ile kosztuje jego wynajęcie; na rower z dziećmi, czyli jaki sprzęt się najlepiej sprawdzi na wycieczce z niemowlakiem oraz ze starszym dzieckiem. Internauci dowiedzą się też, jak się bronić przed komarami, osami i kleszczami, a także poznają zasady zachowania się w lesie – za co można otrzymać pouczenie lub mandat.

W internecie premierowo posłuchać będzie można również kolejnego odcinka podcastu „Mistrzowie Słowa”, czyli wybitnych aktorów, którzy czytają dzieła literatury światowej, a także znaleźć zebrane w 5 artykułów odcinki serialu reporterskiego Grzegorza Wysockiego – „Dziennika czasów zarazy”.

Na czas majówki redaktorki serwisu Wysokieobcasy.pl zaproponują z kolei czytelniczkom i czytelnikom wirtualne zwiedzanie miast, przedstawią 7 zamków w kraju, które trzeba zobaczyć, polecą książki i seriale na długi weekend oraz sprawdzą, czy potrafimy odpoczywać bez telefonów oraz dostępu do mediów. W dziale Ogrody znaleźć będzie można z kolei porady jednej z najpopularniejszych miłośniczek ogrodów w Polsce – Mai Popielarskiej.

Powiększone wydanie „Gazety Wyborczej” wraz z dodatkami – „Wolną Majówką” i „Wyborczą TV” ukaże się na rynku w piątek, 30 kwietnia br. w cenie 8,99 zł.

Treści cyfrowe pod hasłem „Nie politykujemy. Na majówkę luzujemy” będą dostępne już od piątku, 30 kwietnia na Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl   

Dodatkowo z okazji majówki zespół Wyborcza.pl przygotował dla nowych użytkowników specjalną ofertę – teraz dostęp do płatnych treści cyfrowego wydania „Gazety Wyborczej” w dowolnym pakiecie można mieć już za złotówkę przez pierwsze cztery tygodnie. Roczna p renumerata jest również do kupienia w okazyjnej cenie – z rabatem. Więcej informacji o ofercie: Prenumerata.Wyborcza.pl.

Numer wspiera kampania w telewizji, radiu i internecie, a także autopromocja w papierowymwydaniu „Gazety Wyborczej”, na Wyborcza.pl i w mediach społecznościowych.

Działania promocyjne przygotował zespół marketingu „Gazety Wyborczej”.

„Gazeta Wyborcza”  jest największym opiniotwórczym dziennikiem w Polsce, którego treści dostępne są zarówno w formie papierowej, jak i cyfrowej – w serwisach internetowych Wyborcza.pl, w aplikacji mobilnej oraz w wersji na czytniki. „Gazeta Wyborcza” jest liderem procesu transformacji cyfrowej prasy w Polsce. Na koniec grudnia 2020 r. społeczność prenumeratorów cyfrowego wydania „Gazety Wyborczej” liczyła niemal 260 tys.   Wyborcza.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *