„Gazeta Wyborcza” z kalendarzem na 2020 rok ze zdjęciami Adama Wajraka

26 listopada br., do wtorkowego wydania „Gazety Wyborczej” dołączony zostanie kalendarz przyrodniczy na 2020 rok. Autorem zdjęć, które będą towarzyszyć czytelnikom dziennika przez 12 miesięcy, jest dziennikarz i autor książek Adam Wajrak.

 

 

 

 

Jakie zwierzaki będą na fotografiach w kalendarzu? Jaka historia wiąże się z każdym zdjęciem? – Opis każdego miesiąca przygotował sam autor zdjęć, Adam Wajrak.

Szanowni Przyjaciele, oto kolejny wajracki kalendarz, który dla Was przygotowałem. Mam nadzieję, że nadchodzący rok przyniesie Wam wiele wspaniałych przygód i obserwacji przyrodniczych. Mam również nadzieję, że nie będziemy musieli walczyć o naszą piękną przyrodę, bo lepiej przyrodę podziwiać, chronić i być z niej dumnym, niż o nią walczyć – mówi fotograf.

Oryginalny kalendarz, z autorskimi fotografiami Adama Wajraka sprawi radość nie tylko przyrodnikom, miłośnikom i koneserom oryginalnych zdjęć polskiej fauny. To także niezwykły prezent dla wszystkich estetów, którzy lubią cieszyć wzrok pięknymi obrazami przyrody.

„Gazeta Wyborcza” wraz z kalendarzem, dostępna będzie jutro – 26 listopada w cenie 9,99 zł.

Wtorkowe wydanie „Gazety Wyborczej” wspiera kampania promocyjna w telewizji, radiu , internecie oraz autopromocja. Działania przygotował i zaplanował dział marketingu „Gazety Wyborczej”.

Więcej informacji o kalendarzu w serwisie Wyborcza.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *