"Gazeta Wyborcza" z książką o leczniczych ziołach

We wtorek i w środę, 20 i 21 marca br. z „Gazetą Wyborczą” ukażą się dwie części książki pt. „Leczenie ziołami” zawierające sprawdzone informacje, wskazówki i konkretne porady, jakie zioła oraz uzyskane z nich preparaty można stosować w chorobach dolnych dróg oddechowych i w chorobach zawodowych układu oddechowego. Poradniki przygotowane przez ekspertów z PZWL Wydawnictwo Lekarskie opisują ziołowe remedia na m.in. choroby nosa i zatok przynosowych, choroby gardła, krtani i tchawicy, kaszel, gorączkę, przeziębienie i grypę.
 

Preparaty roślinne są środkami leczniczymi, po które nadal sięga współczesna medycyna. Zawarte w książkach „Leczenie ziołami” tradycyjne i nowoczesne receptury ziołowe zostały w pełni zweryfikowane. Ich autorzy – dr hab. n. farm. Ilona Kaczmarczyk-Sedlak, prof. nadzw. SUM, kierownik Katedry i Zakładu Farmakognozji i Fitochemii Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej oraz mgr Arkadiusz Ciołkowski, fitoterapeuta – dołożyli wszelkich starań, by były w zgodzie ze współczesną wiedzą akademicką. Swoją praktyczną wiedzę zielarską popartą długoletnią praktyką zbudowali na zasadach współczesnej fitoterapii (ziołolecznictwa), czerpiącej z wyników badań naukowych.
Książka „Leczenie ziołami” to praktyczny poradnik, którego autorzy położyli szczególny nacisk na wymienienie przeciwwskazań i działań niepożądanych opisywanych preparatów ziołowych.
We wtorek, 20 marca br. z „Gazetą Wyborczą” ukaże się pierwsza część książki „Leczenie ziołami”, a dzień później – druga. Cena „Wyborczej” i jednej książki to 12,99 zł.
Wydania „Gazety Wyborczej” z dwiema częściami książki „Leczenie ziołami” wspiera promocja w telewizji (TVN, stacje tematyczne) i w radiu (RMF Classic, Radio Pogoda i Radio Złote Przeboje), a także autopromocja. Kampanię przygotował Dział marketingu „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *