„Gazeta Wyborcza” zaprasza na galę wręczenia Nagrody im. Krzysztofa Millera

7 grudnia br. poznamy laureata pierwszej edycji Nagrody im. Krzysztofa Millera za odwagę patrzenia – konkursu fotograficznego organizowanego przez „Gazetę Wyborczą”, upamiętniającego wybitnego fotoreportera Krzysztofa Millera. Do wzięcia udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają wszystkie redakcje mediowe.

 

Uroczysta gala wręczenia Nagrody im. Krzysztofa Millera odbędzie się w najbliższy piątek, 7 grudnia br. w siedzibie „Gazety Wyborczej” przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie. Rozpocznie się o godz. 19:00. Z kolei 17 grudnia br. zwycięska praca zostanie opublikowana w „Dużym Formacie”.

 

 

Konkurs fotograficzny ogłoszony przez „Gazetę Wyborczą” upamiętnia legendę fotoreportażu wojennego i autora wielu znanych zdjęć – Krzysztofa Millera. O tytuł najlepszego materiału fotograficznego 2018 roku oraz nagrodę w wysokości 10 tys. złotych mogli się ubiegać autorzy prac o dowolnej tematyce społecznej, politycznej, ekonomicznej bądź kulturowej, zarówno amatorzy jaki i profesjonaliści.

Prace 7 finalistów, których jury wybrało z prawie 300 zgłoszeń, można obejrzeć w serwisie Wyborcza.pl. Spośród autorów najciekawszych zdjęć wyłoniony zostanie twórca najlepszego materiału fotograficznego 2018 roku.

Zapraszamy wszystkie redakcje mediowe do wzięcia udziału w piątkowym wydarzeniu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt w sprawie akredytacji – e-mail na adres: biuroprasowe@agora.pl z danymi osób, które będą uczestniczyć w gali.

W trakcie trwania wydarzenia będzie możliwość robienia zdjęć (przez całą galę) oraz rejestracji dźwięku i obrazu (przez pierwszych 15 minut gali). Osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowych wypowiedzi laureatów lub organizatorów, prosimy o kontakt.

Więcej informacji na temat konkursu:  Wyborcza.pl/nagrodakrzysztofamillera.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *