Powtórki odcinków pierwszego sezonu serialu „Pod powierzchnią” w TVN7

TVN7 przygotowało specjalną niespodziankę dla fanów serialu „Pod powierzchnią”. Już od środy, 5 grudnia, o godzinie 20:00 widzowie będą mogli obejrzeć wszystkie 7 odcinków pierwszego sezonu.

 

„Pod powierzchnią” to splątana historia czwórki bohaterów – Marty (Magdalena Boczarska), Bartka (Bartłomiej Topa), Maćka (Łukasz Simlat) oraz Oli (Maria Kowalska). Każde z nich zmaga się ze swoimi problemami oraz słabościami. Fabuła serialu opowiada o skomplikowanych relacjach międzyludzkich, walce o więzi rodzinne, a także próbie ocalenia tego, co w życiu najcenniejsze.

Miejscem akcji serialu jest państwowe liceum ze stuletnią tradycją. To właśnie w nim splotą się losy głównych bohaterów. Martę poznajemy, kiedy po dwóch latach życia w letargu postanawia na nowo zawalczyć o siebie, swoje życie i małżeństwo. Próbuje naprawić relacje z mężem, które zniszczyła tragedia, jaka ich spotkała. Bartek – szanowany dyrektor liceum – od wielu miesięcy chce pomóc zamkniętej w swoim świecie żonie. Mężczyzna stara się uciec od problemów w domu. Pomaga mu samotne bieganie nieopodal rzeki – to właśnie w tym miejscu poznaje Olę, zbuntowaną osiemnastolatkę. Zagubiona dziewczyna po latach wraca do Polski pod opiekę znienawidzonego ojca, którego obwinia o rozpad rodziny. Maćkowi bardzo zależy na odzyskaniu córki, dlatego zrobi wszystko, żeby odbudować z nią więź. Pozornie błahe spotkanie czwórki bohaterów da początek wielu burzliwym wydarzeniom. Głęboko skrywane sekrety i namiętności nieuchronnie doprowadzą do zbrodni…Czy można było jej zapobiec?

W związku z dużym zainteresowaniem serialem i dobrymi wynikami oglądalności, TVN7 przygotowało specjalną powtórkę „Pod powierzchnią”.

Od 5 grudnia, w każdą środę o 20:00, widzowie będą mogli obejrzeć wszystkie 7 odcinków pierwszego sezonu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *