DVB-TMediaZapowiedzi TV

Gliniarz i Prokurator w Antena HD

Ciepłe uczucia do klasyków odżywają dzięki kanałom grupy MWE Networks. 4 września stacja Antena HD, w ramach pasma kryminalnego, rozpocznie emisję serialu Gliniarz i prokurator – jednej z ukochanych serii sprzed lat.

 

Ogromną popularnością cieszy się już Columbo, który oglądało w maju i czerwcu średnio
65 tysięcy widzów. W sierpniu na TVC rozpoczęła się emisja Xeny – wojowniczej księżniczki. A od 4 września na kanale Antena HD widzowie będą mogli śledzić historię pamiętnego duetu Gliniarz i prokurator. Serial opowiada o przygodach Jake’a Stylesa oraz J.L.-a McCabe’a – dwóch stróżów prawa, którzy w każdym odcinku rozwiązują inną zagadkę kryminalną. Warto wspomnieć również o cichym trzecim bohaterze serialu, ulubieńcu publiczności – buldogu Maksie, którego właścicielem był prokurator McCabe.

Gliniarz i prokurator był chętnie oglądany w polskiej telewizji – pierwszy raz serial nadawano już na początku lat 90. Wyjątkowa chemia między skrajnie różnymi fizycznie głównymi bohaterami przyciągała kolejne generacje widzów przed telewizory.

Emisja „Gliniarza i prokuratora” to naturalna kontynuacja naszej strategii, którą określamy słowami: wspomnienia-wzruszenia-wrażenia. Wierzymy, że trzymające w napięciu, ale jednocześnie zabawne przygody dwóch głównych bohaterów przypadną do gustu widzom. Jak wskazują wyniki oglądalności, dotychczasowa selekcja nadawanych seriali okazała się słuszna, uważamy, że „Gliniarz i prokurator” również przyniesie wiele radości naszym widzom podczas zbliżającej się jesieni
. – mówi Karol Warda, Dyrektor Kanałów Telewizyjnych i Produkcji grupy MWE Networks, nadawcy Antena HD.

Emisje serialu: dni powszednie o 18:00 na kanale Antena HD. Premiera pierwszego odcinka – 4 września. Gliniarz i prokurator to pierwsza nowość z jesiennej ramówki Antena HD. Wkrótce stacja przedstawi kolejne pozycje programowe.

foto: Antena HD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *