„Gliniarze” wracają z nowym sezonem do Polsatu

W gronie śledczych już na stałe pojawiać się będą Agnieszka i Adam. Dodatkowy policyjny team to jeszcze więcej wyzwań detektywistycznych, ale przede wszystkim tajemnice i niedomówienia, bo nowy duet skrywa mnóstwo sekretów, które powoli będą wychodzić na światło dzienne. Co czeka bohaterów w nowych odcinkach uwielbianego przez widzów Polsatu serialu „Gliniarze”?

 

 

 

„Gliniarze” – odcinek 351

W pierwszym odcinku najnowszej serii na komendę zgłasza się mężczyzna, który twierdzi, że zamordował młodą kobietę. Detektywi podejmują sprawę. Szybko jednak okazuje się, że zgłoszenie jest mistyfikacją. Wkrótce policjanci odkrywają, że żona i dziecko mężczyzny jednak są w niebezpieczeństwie. Jaką grę prowadzi z policją niezrównoważony ojciec rodziny? Tymczasem po nocy spędzonej z Natalią Kuba złożył wymówienie z pracy i poprosił o przeniesienie do Komendy Głównej. Natalia prowadzi śledztwo z Michałem Rafalskim. Kobieta spotyka się z Kubą i prosi, by wrócił na komendę. Ten jednak odmawia. Jaką decyzję podejmie ostatecznie policjant?

„Gliniarze” – odcinek 352

Policyjny biegły, psycholog współpracujący z tak zwanym „Archiwum X”, zostaje brutalnie okaleczony. Podejrzenia padają na seryjnego gwałciciela, w którego sprawie zeznawał poszkodowany. Wszystko wskazuje na to, że związek ze sprawą ma również kontrowersyjny prawnik gwałciciela, specjalizujący się w obronie najgroźniejszych przestępców… Piotr Zarębski powoli wraca do zdrowia po postrzale. Żywo interesuje się sprawą – ze względu na to, że poszkodowany psycholog był jego bliskim znajomym. Były naczelnik sugeruje „Gliniarzom”, żeby skorzystali z pomocy jego informatorki, prostytutki Kariny Morello.

„Gliniarze” – odcinek 353

Żona strażnika miejskiego zostaje uprowadzona, sam strażnik zostaje brutalnie pobity. Strażnik został niedawno odznaczony medalem za bohaterstwo. Adam i Agnieszka ustalają jednak, że mężczyzna nie ma wcale tak nieskazitelnego charakteru, jak mogłoby się wydawać. Rodzice Agnieszki Walczak świętują rocznicę ślubu. Rodzinna uroczystość okazuje się kolejnym pretekstem dla ojca policjantki do „zdyscyplinowania” córki. Agnieszka nie radzi sobie z duszną atmosferą, panującą w rodzinnym domu.

„Gliniarze” – odcinek 354

Kobieta jest świadkiem włamania do swojego domu. W pokoju odnajduje nieprzytomnego syna. W trakcie śledztwa okazuje się, że chłopak jest znanym w sieci patostreamerem. Podejrzany jest jej ojciec ofiary – mężczyzna czerpał dochody z działalności syna i już wcześniej używał wobec niego przemocy. Ale wychodzi na jaw, że nie jest on jedyną osobą, której naraził się ten nastolatek. Ewelina po raz pierwszy przedstawia Krystiana rodzicom – okazują się snobami i Krystian nie robi na nich dobrego wrażenia. Rodzice Eweliny, widząc, jak Krystian mieszka, proponują, że wynajmą dla niego dom na tym samym osiedlu, na którym oni mieszkają, żeby „mieć ich bliżej siebie”. Jak zareaguje policjant?

„Gliniarze” – odcinek 355

Agnieszka i Adam badają sprawę porwania pasierba zamożnego polityka. Gdy nie wpływa żądanie okupu, policjanci szukają innego motywu, którym mógł kierować się porywacz. W toku śledztwa okazuje się, że zarówno porwany chłopak, jak i jego ojczym mieli wiele na sumieniu. Obraz idealnej rodziny kreowany na potrzeby kampanii wyborczej ma niewiele wspólnego z prawdą. Do Adama przychodzi narzeczona jego brata, Wojciecha, który przebywa w więzieniu. Kobieta twierdzi, że podczas widzenia zaszła z Wojtkiem w ciążę i prosi Adama o pomoc finansową.

Gliniarze” od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *