Najnowsza polska produkcja Discovery Channel „Kolejarze” z rekordowym wynikiem oglądalności

28 sierpnia kanał Discovery Channel odniósł wyjątkowy sukces. Najnowsza propozycja programowa stacji „Kolejarze” pobiła rekord oglądalności. Był to najlepszy start rodzimego programu w historii tej stacji w Polsce.

 

 

 

 

Co środę o godz. 22:00 „Kolejarze” zabierają widzów w fascynującą podróż. Program pokazuje, jak wygląda organizacja transportu kolejowego, a także z jakimi problemami muszą zmagać się konduktorzy. Przybliża też wiele procesów związanych z koleją – od przeładunków kontenerów z drugiego końca świata, przez testowanie nowych maszyn, aż po naprawy zerwanych sieci trakcyjnych.

Widzowie mogą śledzić codzienną pracę dyspozytorów oraz mechaników, którzy na co dzień zmagają się z usterkami 100-tonowych maszyn.

Wczorajsza premiera programu to wyjątkowy rekord w historii Discovery Channel w Polsce. Nigdy wcześniej start polskiej produkcji na antenie stacji nie osiągnął tak spektakularnych wyników oglądalności. „Kolejarze” przyciągnęli przed telewizory ponad 180 tys. widzów w grupie ogólnej (SHR: 1,68% w grupie 4+) oraz aż 148 tys. osób w grupie komercyjnej, co dało programowi udział w rynku na poziomie 3,4 % (A16-49)!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *