Golf Channel Polska HD od pakietu Mini HD odkodowany w Cyfrowym Polsacie

Do 30 września Golf Channel Polska HD jest dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów Cyfrowego Polsatu od Pakietu Mini HD – zarówno za pośrednictwem dekodera, jak i na urządzeniach mobilnych z aktywną opcją ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Dla kibiców jest to szczególnie ekscytujący moment, ponieważ sezon PGA TOUR – najbardziej prestiżowych rozgrywek golfowych na świecie, wchodzi w decydującą fazę.

 

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu od pakietu Mini HD będą mieli możliwość podziwiania najlepszych zawodowych golfistów na żywo w finałowym turnieju playoffów FedExCup: TOUR Championship by COCA COLA. Dodatkowo, podczas okresu promocyjnego, Golf Channel Polska HD ma w zanadrzu jeszcze kilka innych perełek.

19 i 26 września premiera dwóch części relacji z Mistrzostw Polski Long Drive 2018, które odbyły się 31 sierpnia na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Niemal stu entuzjastycznych uczestników z całej Polski stawiło się na start. Z niesamowitym rezultatem, 334 metrów, zwyciężył Tomasz Gajewski. Wynikiem 203,2 metra, Agnieszka Bednarczyk wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski.
18 września Golf Channel Polska HD zaprasza na relację z finałów World Long Drive. To jeden z najefektowniejszych golfowych spektakli – pełen adrenaliny, emocji i w imponującej oprawie. Komentuje Jacek Person.

Kanał Golf Channel Polska HD dostępny jest w ofercie Cyfrowego Polsatu w Pakiecie Sport HD, na pozycji 123.

Oferta Golf Channel Polska HD dzieli się na trzy podstawowe pasma: transmisje z turniejów, nauka gry oraz lifestyle.

Sport i transmisje na żywo

Golf Channel Polska HD jako jedyny kanał w Polsce transmituje na żywo, z polskim komentarzem, PGA TOUR – najbardziej prestiżową serię turniejów golfowych na świecie. Realizacja w jakości HD, z wykorzystaniem najnowszych technologii jak np. graficzne śledzenie lotu piłki, na nowo definiuje obraz golfa. Niewiarygodne uderzenia zawodowców, napięcie i tempo współczesnego, atletycznego światowego golfa. Po raz pierwszy widzowie w Polsce mają możliwość dołączenia do milionów na świecie i co tydzień śledzić wydarzenia w najważniejszej golfowej lidze. Pojedynki Tigera Woodsa, Jordana Spietha, Dustina Johnsona, Rory’ego McIlroya, Jasona Daya – maestria mistrzów sportu, co tydzień przez cztery dni!

Lifestyle, rozrywka i programy informacyjne

Golf Channel Polska HD to także serie programów rozrywkowych i informacyjnych związanych z golfem. Zobaczymy gwiazdy świata kultury, sportu, a nawet polityki, często w nietypowych dla nich sytuacjach i poza strefą komfortu. Hank Haney (były trener Tigera Woodsa) uczy grać w golfa m.in. wokalistę Maroon 5 – Adama Levine’a, legendę pięściarstwa – Sugar Raya Leonarda, mistrza pływania Michaela Phelpsa, czy jednego z najlepszych zawodników ligi NBA Charlesa Barkleya. „Niegrzeczny chłopiec” świata golfa – charyzmatyczny i bezpośredni David Feherty rozmawia m.in. ze zdobywcą Oscara Matthew McConaugheyem, gwiazdą koszykówki Stephenem Currym, prezydentami Georgem W. Bushem i Donaldem Trumpem oraz innymi aktorami, politykami i gwiazdami. Komentarze i codzienne wieści ze świata golfa dostarcza program „Morning Drive”. Dodatkowo: prywatne sylwetki zawodników, analizy turniejów, przygotowania do najważniejszych zawodów – wszystko, co dotyczy PGA TOUR w programie „Tydzień z PGA TOUR”.

Nauka gry w golfa i fitness

Zacząć grać w golfa jest łatwo. Grać dobrze – to sztuka. Programy szkoleniowe pozwolą poznać tajniki tej dyscypliny, a golfistom stać się skuteczniejszymi graczami. To one odróżniają wielkich mistrzów od amatorów. Pasmo programów edukacyjnych Golf Channel Polska umożliwia analizę najdrobniejszych błędów i naukę od najlepszych golfistów i trenerów w historii tego sportu. Michael Breed zaraża widzów swoją energią i entuzjazmem w programie „Golf Fix”, podczas gdy Martin Hall spokojnie analizuje często popełniane błędy, po czym tłumaczy najlepszy sposób poradzenia sobie z nimi w cyklu „Szkoła golfa”. „Akademia Golf Channel” to za każdym razem lekcje z wybitnymi przedstawicielami golfa – od swingu po puttowanie. W programie „Bądź w formie” eksperci przedstawiają jak dbać o kondycję i przygotować swoje ciało do najbardziej wymagających uderzeń na polu. „Mistrzowskie lekcje” to sama śmietanka: zbiór najlepszych porad od największych mistrzów, podzielonych według tematyki.

Aktualne informacje i pełna oferta programowa kanału dostępna jest na stronie www.golfchannel.pl oraz w mediach społecznościowych. Partnerem technologicznym odpowiedzialnym operacyjnie za emisję kanału oraz transmisje programów na żywo jest firma Frame by Frame. Brokerem reklamowym jest Polsat Media.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *