PolsatSport w TV

Golf Channel Polska odkodowany w Cyfrowym Polsacie

Wyjątkowa, wiosenna niespodzianka: od 30 marca do 30 kwietnia 2018 roku Golf Channel Polska będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów Cyfrowego Polsatu od Pakietu Mini HD – zarówno za pośrednictwem dekodera, jak i na urządzeniach mobilnych z aktywną opcją ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO  oraz klientów sieci Plus w największej telewizji internetowej IPLA (www.ipla.tv) – w pakiecie IPLA Plus! Jeśli ktoś chce się przekonać do golfa, to nie znajdzie na to lepszego momentu, ponieważ sezon PGA TOUR – najbardziej prestiżowych rozgrywek golfowych na świecie, rozkręcił się na dobre.

Abonenci Cyfrowego Polsatu już od pakietu Mini HD oraz użytkownicy pakietu IPLA Plus – pakietu telewizji internetowej IPLA przygotowanego specjalnie m.in. dla klientów sieci Plus – będą mieli możliwość podziwiania najlepszych zawodowych golfistów na żywo aż w trzech turniejach PGA TOUR: RBC Heritage, Valero Texas Open oraz Zurich Classic of New Orleans, który dodaje cyklowi pikanterii, ponieważ jako jeden z nielicznych w ciągu roku rozgrywany jest w formacie drużynowym. Zmiana zasad sprawia, że zawodnicy muszą dostosować swoją grę i dochodzi do niecodziennych sytuacji i rozstrzygnięć. W kwietniu widzowie Golf Channel Polska obejrzą premierowo program szkoleniowy „Mistrzowskie lekcje” oraz talk show niezastąpionego Davida Feherty’ego z udziałem takich sław jak: Jack Nicklaus, Rickie Fowler czy Bob Bryan.
Oferta Golf Channel Polska dzieli się na trzy podstawowe pasma: transmisje z turniejów, nauka gry oraz lifestyle.

Sport i transmisje na żywo

Golf Channel Polska jako jedyny kanał w Polsce transmituje na żywo, z polskim komentarzem, PGA TOUR – najbardziej prestiżową serię turniejów golfowych na świecie. Realizacja w jakości HD, z wykorzystaniem najnowszych technologii jak np. graficzne śledzenie lotu piłki, na nowo definiuje obraz golfa. Niewiarygodne uderzenia zawodowców, napięcie i tempo współczesnego, atletycznego światowego golfa. Po raz pierwszy widzowie w Polsce mają możliwość dołączenia do milionów na świecie i co tydzień śledzić wydarzenia w najważniejszej golfowej lidze. Pojedynki Tigera Woodsa, Jordana Spietha, Dustina Johnsona, Rory’ego McIlroya, Jasona Daya – maestria mistrzów sportu, co tydzień przez cztery dni!

Lifestyle, rozrywka i programy informacyjne 

Golf Channel Polska to także serie programów rozrywkowych i informacyjnych związanych z golfem. Zobaczymy gwiazdy świata kultury, sportu, a nawet polityki, często w nietypowych dla nich sytuacjach i poza strefą komfortu. Hank Haney (były trener Tigera Woodsa) uczy grać w golfa m.in. wokalistę Maroon 5 – Adama Levine’a, legendę pięściarstwa – Sugar Raya Leonarda, mistrza pływania Michaela Phelpsa, czy jednego z najlepszych zawodników ligi NBA Charlesa Barkleya. „Niegrzeczny chłopiec” świata golfa – charyzmatyczny i bezpośredni David Feherty rozmawia m.in. ze zdobywcą Oscara Matthew McConaugheyem, gwiazdą koszykówki Stephenem Currym oraz innymi aktorami, politykami i gwiazdami. Komentarze i codzienne wieści ze świata golfa dostarcza program „Morning Drive”. Dodatkowo: prywatne sylwetki zawodników, analizy turniejów, przygotowania do najważniejszych zawodów – wszystko, co dotyczy PGA TOUR w programie „Tydzień z PGA TOUR”.

Nauka gry w golfa i fitness

Zacząć grać w golfa jest łatwo. Grać dobrze – to sztuka. Programy szkoleniowe pozwolą poznać tajniki tej dyscypliny, a golfistom stać się skuteczniejszymi graczami. To one odróżniają wielkich mistrzów od amatorów. Pasmo programów edukacyjnych Golf Channel Polska umożliwia analizę najdrobniejszych błędów i naukę od najlepszych golfistów i trenerów w historii tego sportu. Michael Breed zaraża widzów swoją energią i entuzjazmem w programie „Golf Fix”, podczas gdy Martin Hall spokojnie analizuje często popełniane błędy, po czym tłumaczy najlepszy sposób poradzenia sobie z nimi w cyklu „Szkoła golfa”. „Akademia Golf Channel” to za każdym razem lekcje z wybitnymi przedstawicielami golfa – od swingu po puttowanie. W programie „Bądź w formie” eksperci przedstawiają jak dbać o kondycję i przygotować swoje ciało do najbardziej wymagających uderzeń na polu.

Aktualne informacje i pełna oferta programowa kanału dostępna jest na stronie www.golfchannel.pl oraz w mediach społecznościowych. Partnerem technologicznym odpowiedzialnym operacyjnie za emisję kanału oraz transmisje programów na żywo jest firma Frame by Frame. Brokerem reklamowym jest Polsat Media.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *