Golfowy Masters Tournament transmitowany w Polsce na mocy porozumienia Discovery, GOLFTV i Eurosportu

Jeden z najważniejszych i najbardziej emocjonujących turniejów golfowych na świecie – Masters Tournament 2019 będzie transmitowany w Polsce przez Eurosport 1 i GOLFTV. Będzie to pierwszy z najważniejszych turniejów golfowych dostępny w Polsce za pośrednictwem GOLFTV – serwisu, w którym znajduje się wiele niedostępnych w żadnym innymi miejscu materiałów dotyczących golfa.

 

Eurosport 1 i GOLFTV – serwis streamingowy z materiałami na żywo i na żądanie dla fanów golfa na całym świecie – pokażą na wyłączność turniej Masters 2019 rozgrywany w Augusta National Golf Club w Polsce, a także w Norwegii i Rosji. Transmisje obejmą wszystkie rundy, które zostaną rozegrane od czwartku do niedzieli, a także materiały dodatkowe w tym najważniejsze wydarzenia dnia i rywalizację Par 3 Contest, która odbędzie się w środę. Poszerzając ofertę dla kibiców golfa, GOLFTV pokaże także podsumowanie turnieju obejmujące wszystkie najpiękniejsze uderzenia i ekscytujące momenty walki o jedno z najbardziej pożądanych golfowych trofeów, czyli Green Jacket.

– Jesteśmy zaszczyceni mogąc pokazać w GOLFTV Masters kibicom w Polsce, Norwegii i Rosji, jako pierwszy z najważniejszych golfowych turniejów w tych krajach. Augusta National to jeden z najwspanialszych turniejów na świecie i nie możemy się doczekać wspólnego przeżywania wspaniałych momentów z miłośnikami golfa w kolejnych krajach – powiedział Alex Kaplan, President i General Manager, Discovery Golf i GOLFTV. – GOLFTV cały czas się rozwija, dzięki czemu możemy pokazać widzom turniej w Auguście na żywo w kolejnych krajach. To wyraz naszej ambicji, którą jest zbudowanie najlepszego serwisu dla fanów golfa na całym świecie – dodał.

Discovery posiada pełne, wyłączne prawa do transmisji turnieju na antenach otwartych, w kanałach płatnych, a także w serwisach online i OTT w Polsce, Norwegii i Rosji.

Dostęp do materiałów na żywo i na żądanie do GOLFTV możliwy jest za pośrednictwem strony GOLF.TV oraz w aplikacji GOLFTV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *