Gorące lato w Adventure HD

Dobre wieści dla fanów łowiectwa. Darz Bór, czyli najpopularniejszy polski program o łowiectwie będzie emitowany premierowo także w wakacje na antenie stacji ADVENTURE HD! W programie Darz Bór widz przenosi się w pasjonującą wycieczkę po polskich lasach, udaje się na lokalne festyny oraz targi, aby zobaczyć co słychać w świecie polskiego łowiectwa! Premierowe odcinki w każdy poniedziałek o 21:10.

 

 

Zew Natury to kolejna pozycja o tematyce łowieckiej, która tego lata również emitowana będzie premierowo w ADVENTURE HDZew Natury to niesamowita opowieść ilustrowana pięknymi ujęciami polskiej fauny i flory. Program pokazuje jak funkcjonuje przyroda, jakie występują w niej zależności i dlaczego tak ważne jest dbanie o każdy jej element. Prowadzący w trakcie swoich łowieckich wypraw odkrywa najskrytsze tajemnice natury związane z nią ciekawostki. Premierowe odcinki w niedziele o 12:05

Na kanale znajdzie się też coś dla fanów motoryzacji! Przez całe wakacje widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki Na Osi. Jest to magazyn zajmujący się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Premiery w niedziele o 13:20.

Tegoroczne wakacje w towarzystwie premierowych odcinków najpopularniejszych programów zapowiadają się niezwykle ciekawie z ADVENTURE HD!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *