MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Gotuj w towarzystwie gwiazd z Mary McCartney w Food Network

Wiosna to idealny czas na organizowanie przyjęć. Zobaczcie jak robi to Mary McCartney w programie „Gwiazdy w kuchni Mary McCartney”. Ta uznana fotografka zaprasza swoich sławnych przyjaciół do wspólnego gotowania. Gwarantujemy nie tylko przepisy na każdą okazję, ale przede wszystkim dobrą zabawę! Pozostańcie w klimacie rozrywki i zobaczcie „Apetyt na kasę”, czyli konkurs, w którym próbie poddawane są kubki smakowe uczestników, a do wygrania spora suma pieniędzy! A na deser proponujemy nowy sezon uwielbianego show „Wiosenny turniej wypieków”, w którym uczestnicy walczą o nagrodę pieniężną i tytuł Wiosennego Mistrza Wypieków. Zapowiada się przepysznie!’

 

„Gwiazdy w kuchni Mary McCartney”

Soboty o godz. 14:35

Właśnie dostaliście wyjątkowe i najbardziej smakowite zaproszenie! Mary McCartney, zapalona wegetarianka i fotografka, otwiera dla Was podwoje swojej londyńskiej kuchni. W programie, Mary dzieli się rodzinnymi historiami McCartneyów i swoimi niezawodnymi przepisami na potrawy, które uwielbiają jej przyjaciele. Jej dania są różnorodne, od lekkich po eleganckie, ale zawsze proste i niezawodne.

W każdym odcinku do prowadzącej dołączą jej znani przyjaciele, między innymi Cameron Diaz, Nicole Richie, Kate Hudson, Mark Ronson czy Liv Tyler. Mary i jej przyjaciele dzielą się zabawnymi anegdotami, przeprowadzają testy smaku i uczą jak przyrządzić pyszne koktajle! „Gwiazdy w kuchni Mary McCartney” to niepowtarzalna mieszanka znakomitej kuchni i dobrej zabawy w Food Network.

„Apetyt na kasę”

Premierowe odcinki w czwartki, od 10 marca, o godz. 20:45

„Apetyt na kasę” to konkurs kulinarny, gdzie gra toczy się o wysoką stawkę. Specjalne umiejętności są tu niezbędne!

Gospodarz Kal Penn wystawia na próbę kubki smakowe zarówno zwykłych Amerykanów, jak i twórców przepisów i szefów kuchni. Uczestnicy programu, aby przejść serię coraz trudniejszych testów smaku, muszą udowodnić, że mają zdolności degustacyjne i rozległą wiedzę na temat żywności.

Jeśli uczestnicy zaufają swoim zmysłom i odpowiedzą poprawnie na wszystkie 15 pytań kulinarnych, zgarną 50 000 dolarów!

„Wiosenny turniej wypieków 5”

Premierowe odcinki w poniedziałki, od 07 marca, o godz. 20:45

Przed Wami kolejna odsłona słynnego pojedynku o tytuł Wiosennego Mistrza Wypieków i nagrodę w wysokości 25 000 dolarów! Dziesięcioro utalentowanych cukierników stanie do rywalizacji w przygotowaniu smakołyków kojarzących się z wiosną. Żywe kolory, świeże owoce i wyraziste smaki gwarantowane!

Aby zyskać przychylność jurorów: Duffa Goldmana, Lorraine Pascale i Nancy Fuller, adepci sztuki cukierniczej wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i pomysłowości. Podejmując kolejne trudne wyzwania, zawalczą o zwycięstwo. Czy mistrzostwa w pieczeniu to nie najsłodszy sposób na rozpoczęcie wiosny?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *