MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

Marcowe nowości dla dzieci w Canal+ online

W oczekiwaniu na wiosnę zapraszamy najmłodszych na spotkanie z dzielnym Gusem z królestwa Karamel, bohaterem bajki GUS. MAŁY-WIELKI RYCERZ, oraz śledzenie nowych przygód Strażaka Sama. W MINIMINI+ pojawią się również odważna Tyra i jej ciekawski brat Ricky z MIASTECZKA DINOZAURÓW. Natomiast na antenie teleTOON+ do wspólnej zabawy zaproszą królik Molang, jego nieśmiały przyjaciel, kurczak Piu Piu, oraz Booba, bohater bajki PRZYGODY BOOBY. To wszystko na kanałach MiniMini+, teleTOON+ oraz w serwisie CANAL+ online.

 

MIASTECZKO DINOZAURÓW, PREMIEROWE ODCINKI OD 7.03 OD PON. DO PT. O GODZ. 10:55 NA ANTENIE MINIMINI+ ORAZ W SERWISIE CANAL+ ONLINE

Miasteczko dinozaurów? W bajkach wszystko jest możliwe! Pełna ciepłego humoru animacja dla najmłodszych. Bohaterowie to sympatyczna rodzina dinozaurów, do której należą: 8-letnia Tyra, jej 6-letni brat Ricky oraz Mama i Tata. Tyra i Ricky to wszędobylskie i ciekawe świata dzieciaki, którym trudno jest usiedzieć w domu. Wspólnie rozglądają się po okolicy i wymyślają różne zabawy, w których często towarzyszą im rodzice.

GUS. MAŁY – WIELKI RYCERZ, PREMIEROWE ODCINKI OD 21.03 OD PON. DO PT. O GODZ. 12:40 NA ANTENIE MINIMINI+ ORAZ W SERWISIE CANAL+ ONLINE

Pełna ciepłego humoru bajka o dzielnym, małym rycerzu. Dawno, dawno temu był sobie mały chłopiec, Gus, który chciał zostać rycerzem. A ściśle mówiąc – największym rycerzem w królestwie Karamel. Gdy wsiadał na swego elektrycznego kucyka, z laserowym mieczem w dłoni, nikt i nic nie było w stanie go powstrzymać. Bo choć był mikrej postury, miał wielkie i waleczne serce. Poznajcie Gusa i jego niesamowite przygody!

STRAŻAK SAM 13, PREMIEROWE ODCINKI OD 14.03 OD PON. – PT. O GODZ. 13:00 NA ANTENIE MINIMINI+ ORAZ W SERWISIE CANAL+ ONLINE

Nowe przygody uwielbianego przez najmłodszych widzów Strażaka Sama. W miasteczku Pontypandy jak zwykle dużo się dzieje, a strażak Sam ma ręce pełne roboty. Norman przypadkowo roznieci ogień w dyskotece, Trevor zostanie ranny w trakcie kursu udzielania pierwszej pomocy, a zawody w myciu samochodów przybiorą niespodziewany obrót, podobnie jak doroczny pokaz sztucznych ogni. Na szczęście Strażak Sam i jego drużyna są zawsze gotowi do akcji!

MOLANG 5, PREMIEROWE ODCINKI OD 7.03 CODZIENNIE O GODZ. 09:40 NA ANTENIE teleTOON+ ORAZ W SERWISIE CANAL+ ONLINE

Przygody dwóch przyjaciół, którzy po raz kolejny wyruszają w świat dawnych epok. Pełna ciepłego humoru animacja bez dialogów. Rezolutny królik Molang i jego nieśmiały przyjaciel, kurczak Piu Piu, kontynuują niezwykłą podróż w czasie. Zajrzą do średniowiecznego zamku, zaopiekują się małym mamutem, staną oko w oko z egipską mumią, poznają czarodzieja Merlina i poczciwego smoka, zobaczą piramidę ukrytą w dżungli oraz wyruszą na Dziki Zachód.

PRZYGODY BOOBY, PREMIEROWE ODCINKI OD 14.03 CODZIENNIE O GODZ. 9:00 I 16:35 NA ANTENIE teleTOON+ i W SERWISIE CANAL+ ONLINE.

Niezdarny stworek Booba nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Uwielbia poznawać świat i wielokrotnie wpada w tarapaty. Jednak dzięki wesołemu usposobieniu i pomocy przyjaciół udaje mu się wybrnąć z najbardziej kłopotliwych sytuacji. Każdego dnia przeżywa niezwykłe przygody i poznaje nowych, wyjątkowych przyjaciół. Z Boobą nie można się nudzić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *