Internet & Gry - ReklamaMediaZapowiedzi TV

Gra planszowa na podstawie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”

„Lombard. Życie pod zastaw” to cieszący się popularnością serial Telewizji Puls i Studia A. Teraz każdy może poczuć się jak jego bohaterowie – na podstawie serialu firma Alexander we współpracy z Telewizją Puls stworzyła wciągającą planszówkę! Gra dostępna w sklepach już od listopada!

 

 

 

 

Kupić, sprzedać a może przyjąć pod zastaw? Takie m.in. dylematy mają pracownicy serialowego lombardu. Teraz każdy może zmierzyć się z podobnymi wyzwaniami, wcielić w jednego z bohaterów serialu (Andżelikę, Benię, Mariusza, Maćka, Lolka lub Adka) i sprawdzić się w grze planszowej „Lombard. Życie pod zastaw”! A przy okazji  doskonale się bawić w gronie znajomych czy rodziny!

O grze

Celem gry jest zarobić jak najwięcej pieniędzy a przy tym zdobyć uznanie szefa –pana Kazimierza. Sprzedajemy więc i kupujemy zastawiane produkty tak, aby zrobić jak najlepszy utarg. Trzeba podejmować dobre decyzje, gdyż niektóre z przedmiotów mają ukryte wady lub zalety, które odpowiednio obniżają lub podwyższają ich wartość. Naszymi przeciwnikami w grze są pozostali pracownicy, którym także zależy na uznaniu szefa. Wygrywa ten, kto okaże się najlepszym strategiem i sprzedawcą roku! Gra dostarcza mnóstwo rozrywki dzięki niebanalnym zwrotom akcji, przezabawnym kartom licytowanych przedmiotów oraz sporej dawce humoru sytuacyjnego wprowadzanego przez karty klienta. Rozgrywka zmusza do interakcji pomiędzy graczami, dzięki czemu jest emocjonująca i porwie do zabawy każdego. Gra planszowa „Lombard. Życie pod zastaw” uczy też podejmowania ryzyka inwestycyjnego i sprytu w codziennych decyzjach zakupowych. W przeciwieństwie do innych gier finansowych, gracze sami w łatwy sposób sterują długością rozgrywki, dlatego zabawa nigdy się nie nudzi!

Gra „Lombard. Życie pod zastaw” będzie dostępna już od listopada we wszystkich dobrych sklepach z zabawkami! Planszówka otrzyma wsparcie promocyjne. W  listopadzie zaplanowana jest miesięczna kampania reklamowa w TV Puls i PULS 2. Promocja gry obejmie też kluby planszówkowe oraz najważniejsze imprezy dla graczy takie jak „Planszówka na Narodowym” czy „Festiwal Gramy”. W grę „Lombard. Życie pod zastaw” będzie można także zagrać na wielu piknikach rodzinnych, spotkaniach mikołajkowych, czy festynach.

O serialu

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Produkcja cieszy się ogromną popularnością – niezmiennie notuje znakomite wyniki oglądalności, a widzowie przyznali jej już dwie Telekamery Tele Tygodnia 2018 i 2019 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”.

W głównej roli właściciela lombardu występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in.: Dorota Kamińska, Michał Chorosiński, Henryk Gołębiewski, Małgorzata Szeptycka, Dominika Skoczylas i inni.

Premiery odcinków w TV Puls codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 19:00; powtórki o godz. 18:00.

W każdą sobotę od 14:00 TV Puls zaprasza na maraton z premierowymi odcinkami z całego tygodnia.

Jeden komentarz do “Gra planszowa na podstawie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *