MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Grudniowe nowości dla dzieci w Canal+ online

W grudniu, w oczekiwaniu na przyjście Świętego Mikołaja CANAL+ zaprasza najmłodszych widzów na spotkanie z ulubionymi postaciami z bajek. Czekają na nich: Ciekawski George, zwierzątka z Miasteczka Rymowanek, Gabi i jej kotki, sówka Odo i inni. Do zobaczenia na kanałach MiniMini+, teleTOON+ oraz w serwisie CANAL+ online!

 

MIASTECZKO RYMOWANEK, premierowe odcinki od pon. do pt. o godz. 17:55 w MiniMini+ oraz w serwisie CANAL+ online

W Miasteczku Rymowanek dwójka najlepszych przyjaciół – kotek Cole i suczka Daisy, pomogą bohaterom popularnych wierszyków w rozwiązywaniu ich problemów. Dzięki swojej wyobraźni i pozytywnemu nastawieniu Daisy i Cole podołają nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom. Zwierzątka uwielbiają śpiewać i zachęcają swoich przyjaciół do wspólnej nauki i zabawy przy akompaniamencie wpadających w ucho piosenek oraz rymowanek.

CIEKAWSKI GEORGE 14, od 20.12 od pon. do pt. o godz. 9:30 w MiniMini+ oraz w serwisie CANAL+ online

W 14. sezonie małpka George dowie się więcej o świecie przyrody dzięki obserwacji roślin i zwierząt żyjących w ogrodzie. Nauczy się dbać o szczeniaka i dowie się jak uprawiać orchideę. George zrozumie jak ważna jest ochrona środowiska i troska o naszą Planetę. Mężczyzna w Żółtym Kapeluszu zabierze go na egzotyczną wyprawę, podczas której George na własne oczy zobaczy flamingi w ich naturalnym otoczeniu. To będzie niezapomniana przygoda!

KOCI DOMEK GABI, premierowe odcinki od 20.12 od pon. do pt. o godz. 8:00 i 16:10 w MiniMini+ oraz w serwisie CANAL+ online

Gabi kocha kotki, a jej pokój pełen jest przytulanek i zabawek z wizerunkami tych zwierząt. Dzięki niesamowitej wyobraźni dziewczynka wspólnie z kotkami, na czele z Kiciusiem Pandusiem, udają się do magicznego kociego domku, w którym przeżywają niezwykłe przygody. Chociaż każdy z kotków jest inny razem świetnie się bawią i zawsze mogą na siebie liczyć. Nawet jeżeli nie wszystko idzie zgodnie z planem, Gabi i kiciusie zawsze trzymają się razem!

CIEKAWSKI GEORGE: MAŁPISZON I GWIAZDKA, premiera 24.12 o godz. 11:45 w MiniMini+ oraz w serwisie CANAL+ online

W specjalnym, bożonarodzeniowym odcinku bajki, małpka George i jej przyjaciel Mężczyzna w Żółtym Kapeluszu rozpoczną przygotowania do świąt – wspólnie udekorują choinkę, wybiorą się na zakupy i razem będą odliczać dni do wigilijnego wieczoru. Każdy z nich spróbuje się dowiedzieć o jakim prezencie marzy jego najlepszy przyjaciel. Mężczyzna w Żółtym Kapeluszu nie będzie w stanie rozszyfrować, co przedstawia ilustracja narysowana przez jego małpkę, a George spędzi wiele czasu rozmyślając nad podarkiem dla Mężczyzny. Czy przyjaciele znajdą pod choinką wymarzony prezent?

ODO, premierowe odcinki od 27.12 od pon. do pt. o godz. 8:45 i 20:45 w MiniMini+ oraz w serwisie CANAL+ online

W animowanym serialu „Odo” tytułowy bohater to mała, pomysłowa i uśmiechnięta sowa, która cały dzień spędza w leśnej szkole dla młodych ptaków. Razem z przyjaciółmi przeżywa niezwykłe przygody i zdobywa umiejętności niezbędne do życia w lesie. Rezolutny, ciekawski i ambitny Odo ramię w ramię ze swoim najlepszym przyjacielem próbują stawić czoła wszystkim przeciwnościom losu. I choć często wpadają w tarapaty, Odo zawsze myśli pozytywnie i nigdy się nie poddaje.

Polsko-irlandzka produkcja „Odo” uczy dzieci pewności siebie, wiary we własne możliwości i tolerancji dla różnorodności.

MOLANG 5, premierowe odcinki od pon. do pt. o godz. 19:00 w teleTOON+ oraz w serwisie CANAL+ online

Rezolutny królik Molang i jego nieśmiały przyjaciel, kurczak Piu Piu, kontynuują niezwykłą podróż w czasie. Zajrzą do średniowiecznego zamku, zaopiekują się małym mamutem, staną oko w oko z egipską mumią, poznają czarodzieja Merlina i poczciwego smoka, zobaczą piramidę ukrytą w dżungli i wyruszą na Dziki Zachód. Molang to pełna ciepłego humoru francuska animacja bez dialogów, która pozwala dzieciom odkrywać świat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *