Zaręczyny, ostatnie imprezy i czas pożegnań w Warsaw Shore. Finał zapowiada się naprawdę emocjonująco!

Summer Camp dobiega końca, ale w ostatnim odcinku nie zabraknie emocji! Będzie to czas niezapomnianej zabawy, romantycznych gestów oraz pożegnań – niestety również tych przedwczesnych. Co więcej, w tym właśnie odcinku widzowie zobaczą, jak wyglądały zaręczyny Arnolda i Eweliny!

 

Imprezowicze rozpoczną dzień mocnym uderzeniem… i to dosłownie. Będą walki na pięści i zabawy z wodą. Niestety nie uda się zakończyć letniego sezonu bez kontuzji wśród zawodników. Szybko okaże się też, że nie tylko Kasjusz nie doczekał ostatniej imprezy tej edycji… Na zakończenie letniej przygody Ekipa dostanie szansę zapewnienia sobie epickiej pamiątki tegorocznych szaleństw, a chłopaki postanowią wykorzystać okazję i symbolicznie przypieczętować swoją przyjaźń.

Wieczorem uczestnicy po raz ostatni wyruszą na podbój nadmorskich klubów. Nie obejdzie się bez wizyty na plaży i nagich kąpieli w morzu o wschodzie słońca. Noc okaże się szczególnie udana dla czterech ekipowych asów, a bzykalnia w końcu odżyje! Przyjdzie też czas na wyłonienie zwycięzcy „majteczkowego rankingu”.

Sezon zakończy się ucztą nad brzegiem morza, a dodatkowych wzruszeń ekipowej rodzinie dostarczy nieoczekiwany gest Arnolda… Wszystko co dobre, czasem się jednak kończy – 12. odcinek Warsaw Shore z pewnością przywróci przyjemne wspomnienia.

To i jeszcze więcej już w niedzielę o godzinie 23.00 w MTV Polska!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *