Grudniowe seanse Kina Kobiet w kinach Helios

Miłość potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie – niezależnie od wieku, pojemności portfela i tego „co ludzie powiedzą”! Kina sieci Helios zapraszają wszystkie Panie na grudniową odsłonę cyklu Kino Kobiet i pozytywną komedię obyczajową „Zawsze jest czas na miłość”.
 

Emily Walters (Diane Keaton) jest amerykańską wdową, mieszkającą w sąsiadującej z wiejskim otoczeniem dzielnicy Londynu. Kobieta nie może sobie znaleźć miejsca w życiu. Nie ma głowy do takich „drobnostek”, jak własne mieszkanie, finanse czy przyszłość syna.

Pewnego dnia poznaje ekscentrycznego właściciela osobliwej chatki, znajdującej się na obrzeżach miasta (Brendan Gleeson). Wkrótce staje się on celem nieuczciwych przedsiębiorców, którzy chcą go wysiedlić. Emily zrobi wszystko, aby mu pomóc, ryzykując nawet odrzucenie przez swych znajomych. Mężczyzna okazuje się być wrażliwym romantykiem, a nietypowa relacja z każdym dniem przeradza się w „coś więcej”. Niespodziewany romans wypełnia lukę w życiu obojga…

Tradycyjnie oprócz specjalnie dobranego na tę okazję pozytywnego filmu, na Panie czekać będzie moc atrakcji, wesołych konkursów i wybornej zabawy w kobiecym gronie. Jako ukłon do ponadczasowych stylizacji gwiazdy filmu „Zawsze jest czas na miłość” – Diane Keaton, motywem przewodnim grudniowych spotkań w ramach Kina Kobiet będzie garnitur.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *