Stosunkowo Najwięcej Muzyki Na Święta

Otwieramy sezon świąteczny z przytupem! Mamy Stosunkowo Najwięcej Muzyki Na Święta i gramy najlepsze i najnowsze klipy, które uwielbiacie. 23 grudnia pojawią się też świąteczne wydania Ulubionej 20 w 4FUN.TV oraz Top30 Dance Chart na antenie 4FUN DANCE.

 

Co więcej ze świątecznych niespodzianek? Już od 6 grudnia możecie oglądać na naszej antenie nowe, zimowe, świąteczne spoty z kampanii Stosunkowo Najwięcej Muzyki. Tylko pamiętajcie – nic nie jest takie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka!

Świąteczne konkursy w 4FUN.TV

Mamy też dla Was mnóstwo świątecznych konkursów. W jednym z nich możecie wygrać świąteczne koszulki 4FUN & Cupsell w przeróżnych wzorach. Codziennie, aż do Świąt, rozdajemy aż 10 koszulek!

Zdarzyło Wam się dostać nietrafiony prezent? Koniec z tym! W każdy wtorek, czwartek i sobotę na naszym Facebooku znajdziecie konkurs, w którym możecie wygrać super niespodziankę od Prezent Marzeń. Do zgarnięcia między innymi lot balonem czy relaks w SPA!

I uwaga – jeśli chcecie zrobić komuś naprawdę niesamowity prezent, możecie zadedykować mu piosenkę w 4FUN.TV! Wasze dedykacje będziemy pokazywać na antenie od 23 do 26 grudnia, a za najlepsze mamy nagrodę – kolację wigilijną dla kilku osób od BATIDA.

Info o naszych konkursach znajdziecie tu => KONKURSY

A jeśli chcecie na Święta zrobić coś dobrego dla innych, to mamy dla Was fajną akcję – kupcie naszą specjalną koszulkę 4FUN i Cupsell i razem z YouTuberami weźcie udział w akcji „DOBRY CZŁOWIEK”. Cały dochód z koszulek przekazujemy na Dom Dziecka.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.