Grudniowy Playboy już jest!

W grudniu świętujemy swoje 300 wydanie. Jesteśmy z wami już od 25 lat i tyle właśnie razy PLAYBOY pojawił się na rynku. Z tej okazji na okładce symbol znany wszystkim – króliczek – złożony z 25 puzzli. A w numerze? Jest naprawdę jubileuszowo. Plus kalendarz na 2018 rok ze zdjęciami z konkursu Fotoerotica.

 

 

W grudniowym numerze świętujemy. Trzechsetny numer polskiego PLAYBOYA i zwieńczenie naszego całorocznego jubileuszu 25. lat z wami, który celebrowaliśmy przez 12 numerów. Pierwszy PLAYBOY ukazał się w grudniu 1992, mamy grudzień 2017, kto by pomyślał…

Przygotowaliśmy więc coś specjalnego, numer wyjątkowy. Znajdziecie w nim historię seksu ostatniego ćwierćwiecza i humorystycznie opowiedzianą listę zmian z nim związanych, jakie zaszły przez ostatnie lata. Wyobraźcie sobie tylko, że w 1992 roku nie było Viagry, Tindera, internetu, Snapchata.

Przypominamy także 25 największych filmów ćwierćwiecza, 25 najwartościowszych książek i oczywiście 25 płyt. Ale pokazujemy także artystyczne wizje króliczków (Pągowskiego, Dwurnika, artystów rockowych), przedstawiamy naszych najbardziej znanych współpracowników i fotografów. Pokazujemy przełomowe okładki, samochody, alkohole i prezenty 25-lecia. Bawimy was dowcipami rysunkowymi i przypominamy okładki.

Poza tym w numerze inne niespodzianki: wywiad z Robertem Lewandowskim, rozmowa z naszym pierwszy redaktorem naczelnym Tomaszem Raczkiem, piękna playmate Klaudia Kilian, 20 pytań z aktorem Wojciechem Zielińskim, samochody marzeń i wiele, wiele innych treści.

W GRUDNIOWYM NUMERZE MAGAZYNU PLAYBOY:– 25 przełomów w seksie
– 25 najważniejszych książek, filmów i płyt ćwierćwiecza PLAYBOYA w Polsce
– wywiad z Robertem Lewandowskim
– rozmowa z Tomaszem Raczkiem
– 25 przełomowych okładek PLAYBOYA
– 25 słynnych fotografów, którzy pracowali dla nas i ich zdjęcia
– Playmate Klaudia Kilian, ucieleśnienie dziewczyny z sąsiedztwa
– 20 pytań: Wojciech Zieliński
– Mototest: Mercedes Klasy X
– Motosalon: 25 samochodów z marzeń
– … oraz Czas Luksusu: dodatek o zegarkach

No i kalendarz na 2018 rok!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *