Grudzień 2017 na kanale DTX

Nowy Orlean słynie z największej, najbardziej szalonej sceny wyścigów ulicznych w całych Stanach Zjednoczonych.

 

ULICZNE WYŚCIGI: NOWY ORLEAN
(STREET OUTLAWS: NEW ORLEANS)

Od niedzieli, 3 grudnia, godz. 23:00

Nowy Orlean słynie z największej, najbardziej szalonej sceny wyścigów ulicznych w całych Stanach Zjednoczonych. Wyścigi odbywają się nawet trzy razy w tygodniu a ilość kierowców jest naprawdę imponująca – ścigają się zarówno profesjonaliśi jak i amatorzy. Zdobywca wielu nagród, Kye Kelley, pragnie z tej przypadkowej zbieraniny kierowców stworzyć zgrany zespół wyścigowy. Czy jednak uda mu się przekonać miłośników prędkości by wzięli udział w eliminacjach do swojej drużyny marzeń? Gra toczy się o wysoką stawkę.

Najróżniejsi kierowcy wyścigowi silą się by zdobyć miejsce w piątce najlepszych a także by obronić zdobyte już miejsce przed kolejnymi uczestnikami przystępującymi do eliminacji. Układy i rywalizacja dają o sobie znać gdy drużyna z Nowego Orleanu po raz pierwszy stawia czoła drużynie z Tennessee. Jasne staje się wtedy, że zjednoczenie nowoorleańskiego zespołu może okazać się nie lada wyzwaniem. W nadchodzących odcinkach możemy spodziewać się wysokich stawek, decydujących starć, przepychanek słownych oraz najszybszych samochodów jakie widziało to miasto.

MARATON PO BEZDROŻACH
(100 MILES FROM NOWHERE)

Od piątku, 15 grudnia, godz. 22:00

Matt oraz jego kumple, Danny i Blake, to trio poszukiwaczy ekstremalnej rozrywki. Ich pasją jest poznawanie dalekich krańców świata i porzucanie utartych ścieżek. Typowa ekspedycja piesza, rowerowa czy też spływ na tratwach trwa trzy lub cztery dni i liczy około 160 kilometrów, a chłopaki na bierząco dokumentują zdarzenia.

W nadchodzących odcinkach programu zobaczymy liczącą 120 kilometrów, trzydniową wędrówkę po śmiertelnie niebezpiecznym, niezmąconym obecnością człowieka terenie amerykańskiego stanu Idaho. Natomiast w Arizonie, trójka przyjaciół walczyć będzie z wyjatkowo silnym wiatrem, bardzo niską temperaturą oraz ciągnącymi się w nieskończoność piaskami pustyni.

Czy wyprawa zostanie przerwana z uwagi na zagrożenie hipotermią? Pewne jest, że cokolwiek by się nie działo, Matt, Danny i Blake wspólnie stawią czoła przeciwnościom.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.