Zapowiedzi TV

Grudzień na kanale ID

Wszystko zaczyna się od makabrycznego odkrycia zwłok. Potem nadchodzi czas na intensywne śledztwo.
 
ŚMIERTELNA WYLICZANKA
(MURDER BY NUMBERS)
Od wtorku, 5 grudnia, godzina 22.00
Wszystko zaczyna się od makabrycznego odkrycia zwłok. Potem nadchodzi czas na intensywne śledztwo. Detektywi na podstawie zgromadzonych wskazówek i dowodów koncentrują swoje działania na najbardziej prawdopodobnym podejrzanym. Nie jest to jednak zwykłe kryminalne dochodzenie.
Wkrótce funkcjonariusze znajdą się miejscu kolejnej mrożącej krew w żyłach zbrodni. Szokujące odkrycie nowego morderstwa przekonuje ich, że mają do czynienia z seryjnym zabójcą. Teraz stróże prawa muszą odbyć straszną podróż po zakamarkach umysłu kryminalisty. Czas staje się najważniejszy. Czy detektywom uda się wygrać ten szaleńczy wyścig i powstrzymać oprawcę przed kolejnym przestępstwem?
GDZIE JESTEŚ?
(GONE)
Od czwartku, 14 grudnia, godzina 22.00
W przedpokoju nie było butów. W dzbanku nie było kawy. Miał wrócić późno, ale kiedy rano się obudziła… nie było go. To oczywiste, że musiało stać się coś złego. Wkrótce jednak okazało się, że prawda była o wiele bardziej przerażająca. Ta wstrząsająca seria przedstawia historie osób, które zaginęły, zostawiając za sobą jedynie pasmo sekretów i grono najbliższych, którzy ich rozpaczliwie szukali.
Przekonamy się, że ludzie nie zawsze są tymi, za których się podają. Jak można wytłumaczyć nagłe zaginięcie obiecującego, 17-letniego koszykarza w Teksasie? Co stało się z dwiema nastoletnimi dziewczynami z Południowej Dakoty, które chciały miło spędzić pierwszy dzień letnich wakacji?
Podczas desperackich poszukiwań policja i rodziny zaginionych odkrywają coraz to nowe, mroczne tajemnice, a często wynik śledztwa jest zaskoczeniem dla wszystkich zainteresowanych.
MIASTECZKO ŚMIERCI
(VILLAGE OF THE DAMNED)
Od soboty, 23 grudnia, godzina 22.00
Na północy stanu Nowy Jork, niedaleko Finger Lakes leży niegdyś sielankowe miasteczko Dryden. Jednak już od ponad dziecięciu lat przez miasto przetacza się fala wstrząsających i upiornych tragedii i morderstw. Niektórzy ludzie twierdzą, że to czysty zbieg okoliczności. Inni z kolei są przekonani, że na Dryden została rzucona klątwa.
Ta przerażająca seria zaczyna się w 1989 roku, kiedy w Dryden, w okresie świąt Bożego Narodzenia została zamordowana cała rodzina Harrisów. Prześledzimy chronologicznie długą serię zaginięć, porwań i pełnych przemocy zbrodni. To wszystko przyczyniło się do tego, że sami mieszkańcy tego niegdyś bezpiecznego miasteczka ochrzcili swoje rodzinne miejsce „wioską potępieńców”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *