Grudzień na kanale AMC

W nadchodzącym miesiącu szczególnie AMC poleca uwadze kontynuację serii dokumentalnej „Eli Roth: Historia horroru”, w której wielokrotnie nagradzany reżyser, scenarzysta, producent i aktor zabiera widzów w mrożącą krew w żyłach podróż w głąb gatunku. W serii zobaczymy wywiady z takimi sławami jak Stephen King, Quentin Tarantino czy Jordan Peele. Na nowe odcinki zapraszamy w każdy czwartek o 22:00. Finałowy odcinek 20 grudnia.

 

Kanał AMC zaprasza także na powtórkę 3. sezonu serii „Hap i Leonard” – „Hap i Leonard: The Two-Bear Mambo” – od 3 do 17 grudnia w poniedziałki o 22:00, emisja po dwa odcinki.

Polecamy ponadto cykl filmowy „10 dni przygód” – w ramach, którego od 22 do 31 grudnia o 20:00 zapraszamy do wspólnego odliczania do Nowego Roku i spędzenia tego czasu z wyjątkowymi filmami.

 

 

ELI ROTH: HISTORIA HORRORU

PRODUKCJA WŁASNA AMC

Nowe odcinki w każdy czwartek o 22:00

Finałowy odcinek serii 20 grudnia

Wielokrotnie nagradzany reżyser horrorów, scenarzysta, producent i aktor Eli Roth spotyka się
z mistrzami filmów grozy – reżyserami, scenarzystami, twórcami oraz aktorami, których twórczość
i dorobek wpisują się w definicję gatunku. Wspólnie rozmawiają o najważniejszych tematach podejmowanych w produkcjach, opowiadają o swoich inspiracjach oraz trudnościach napotykanych zarówno w przeszłości, jak i współcześnie.

Każdy z godzinnych odcinków zabierze widzów w mrożącą krew w żyłach podróż w głąb gatunku. Przekonamy się jak horror zmieniał się na przestrzeni lat, jaki miał wpływ na społeczeństwo oraz postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego wierni fani gatunku są uzależnieni od uczucia strachu. Goście porozmawiają o zombie, slasherach, demonach, morderczych istotach, wampirach i opowieściach o duchach.

Występują: Eli Roth, Stephen King, Jamie Lee Curtis, Quentin Tarantino, Jordan Peele, Greg Nicotero, Tippi Hedren, Jack Black

HAP I LEONARD: THE TWO-BEAR MAMBO

PRODUKCJA WŁASNA AMC

Powtórka 3. sezonu od 3 do 17 grudnia w poniedziałki o 22:00, emisja po dwa odcinki

Kiedy Florida Grange znika bez śladu, Hap i Leonard wyruszają na jej poszukiwania. W miarę odkrywania kolejnych wątków tajemnicy, dwójka kumpli wplącze się w dziwne relacje z typkami spod ciemnej gwiazdy, włączając w to prawdopodobnie przekupionego szeryfa. Po raz kolejny przemierzając wschodni Teksas, na swojej drodze napotkają sztorm na miarę tego z biblijnych przypowieści. Hap i Leonard będą dwoić się i troić, by odnaleźć Floridę, zanim to członkowie Klanu odnajdą ich. Bohaterowie wyniosą z tej historii cenną lekcję o tym, że dobrzy chłopcy nie zawsze wygrywają, a wszystko jest niczym wobec sił Matki Natury.

Występują: James Purefoy, Michael Kenneth Williams, Tiffany Mack, Louis Gossett Jr., Corbin Bernsen, Andrew Dice Clay, Laura Allen, Curtis Harding

FILMY

10 DNI PRZYGÓD

Gdy rok 2018 powoli dobiega końca, my zaczynamy odliczanie do Nowego Roku wraz z tymi fantastycznymi tytułami – na seanse zapraszamy codziennie wieczorem od 22 do 31 grudnia o 20:00

22 grudnia

NARZECZONA DLA KSIĘCIA

23 grudnia

CZŁOWIEK W ŻELAZNEJ MASCE

24 grudnia

LISA W KRAINIE ZABAWEK

25 grudnia

JACK I MAGICZNA FASOLA

26 grudnia

ZAGINIONY SKARB

27 grudnia

LUDZIE, O KTÓRYCH ZAPOMNIAŁ CZAS

28 grudnia

OSWALD – MAGICZNY PIES

29 grudnia

MALI AGENCI

30 grudnia

MALI AGENCI: WYSPA MARZEŃ

31 grudnia

MALI AGENCI 3D: TRÓJWYMIAROWY ODJAZD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *