Grudzień na kanale Animal Planet HD

Amanda Giese, bohaterka ratująca zwierzęta, ma misję: w swoim prywatnym schronisku Panda Paws Rescue, położonym na wiejskich terenach stanu Waszyngton, stara się pomagać najbardziej bezradnym i poszkodowanym zwierzakom.

 

KRÓLOWA PSICH SERC

(AMANDA TO THE RESCUE)

Od poniedziałku, 14 stycznia, godz. 21:00

Amanda Giese, bohaterka ratująca zwierzęta, ma misję: w swoim prywatnym schronisku Panda Paws Rescue, położonym na wiejskich terenach stanu Waszyngton, stara się pomagać najbardziej bezradnym i poszkodowanym zwierzakom. Razem ze swoją rodziną leczy i opiekuje się kalekimi oraz umierającymi czworonogami z całego świata. Wspólnie z partnerem, synem Beastem, córką Jade i swoimi czterema psami – pozbawionym dwóch łap bokserem i trzema spanielami – Amanda daje wielu zwierzętom drugą szansę.

W tej ciepłej i podnoszącej na duchu serii, Amanda rozpoczyna misję na wielką skalę. Przemierza całe Stany Zjednoczone ratując poważnie chore czy niepełnosprawne zwierzaki przed uśpieniem. Podróżuje od Kalifornii po Portoryko i Hawaje — żadna odległość nie jest dla niej za duża, aby podjąć próbę ratowania zagrożonego czworonoga. Tam, gdzie inni nie widzą już żadnej nadziei, Amanda dostrzega nowe możliwości.

KOT Z PIEKŁA RODEM

(MY CAT FROM HELL 9)

Od soboty, 19 stycznia, godz. 21:00

Jackson Galaxy, koci behawiorysta, doskonale radzi sobie z opanowywaniem agresywnych kotów, będących utrapieniem swoich właścicieli. Jackson od ponad 20 lat pomaga ludziom lepiej rozumieć domowe zwierzęta i radzić sobie z ich niesfornym zachowaniem. Jackson jest przekonany, że nie ma złych kotów, a jedynie takie, które potrzebują jego pomocy.

W tej serii zobaczymy między innymi matkę i córkę przeżywające poważne problemy przez swoją kotkę o imieniu Missy, która usiłuje zabić ich drugiego kota — Fluffy’ego. Nieobliczalna szylkretowa kotka Candy znęca się nad swoim najlepszym przyjacielem: dziewięcioletnim dzieckiem. Inni rodzice proszą o pomoc, kiedy ich kotka — Stella — usiłuje wydrapać oczy ich małemu dziecku: Jackson i jego metody to jedyny sposób na to, aby zwierzę i maluch mogły pokojowo koegzystować. Ale nie wszystkie koty są z piekła rodem: Jackson spotyka także kotkę o imieniu Grace, której instynkt pozwolił przewidzieć poważne niebezpieczeństwo i ocalić życie swoich właścicieli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *