MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Jesień na kanale Animal Planet

Królestwo fauny fascynuje, inspiruje i zadziwia ludzi od wieków – jak nikt rozumieją to twórcy Animal Planet, czyli kanału w całości poświęconego niesamowitemu życiu zwierząt. Najwyższej jakości programy przenoszą widzów w świat przyrody, który uczy, bawi, szokuje i przeraża. Choć Animal Planet zabiera swoich widzów w najdziksze zakątki świata – od gorącej sawanny po głębię mórz i oceanów – w ofercie stacji nie brakuje również programów o zwierzakach domowych, które towarzyszą nam każdego dnia.

 

Tej jesieni na antenę Animal Planet powrócą ulubieńcy wszystkich widzów! Rodzina słynnego Steve’a Irwina – żona Terri, córka Bindi oraz syn Robert – kontynuuje jego wielką misję poznawania i ochrony dzikiej przyrody. W czwartym sezonie programu „Irwinowie – następne pokolenie” powrócimy do australijskiego ZOO, gdzie każdego dnia rodzina przyrodników dba o ponad 1200 zwierząt.

Widzowie będą mieli również okazję poznać kulisy pracy w ich światowej sławy lecznicy dla dzikich zwierząt, a także wybrać się z nimi w niesamowite wyprawy w różne kierunki świata. „Irwinowie – następne pokolenie” to październikowa pozycja obowiązkowa dla każdego wielbiciela przyrody!

Choć natura jest piękna i fascynująca, potrafi być też śmiertelnie niebezpieczna. Doskonale wiedzą o tym bohaterowie programu „Człowiek w roli ofiary”, którzy opowiedzą o sytuacjach, w jakich znaleźli się oko w oko z niebezpiecznym drapieżnikiem. Na szczęście wszystko skończyło się dla nich dobrze. Trzeci sezon tej mrożącej krew w żyłach serii zagości na antenie Animal Planet w listopadzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *