MediaZapowiedzi TV

Grudzień na kanale Epic Drama

Grudniowy wybór propozycji serialowych na kanale Epic Drama trafi w gusta nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. W ostatnim miesiącu roku będziemy kontynuować emisję tytułów, które zyskały już grono wiernych widzów, w naszej ramówce pojawią się też atrakcyjne nowości.

 

Babilon Berlin

Premiera drugiego sezonu: czwartek 13 grudnia, godz. 21:00

Rok: 2017
Sezon 1: 8 x 60 min
Twórcy: Henk Handloegten, Tom Tykwer, Achim von Borries
Obsada: Volker Bruch, Liv Lisa Fries, Peter Kurth, Matthias Brandt, Leonie Benesch

Berlin, szalone lata dwudzieste. Tętniąca życiem metropolia przyciąga ludzi utalentowanych i ambitnych. Pod tą lśniącą powierzchnią kłębią się jednak ubogie masy marzące o lepszym życiu. To czasy zorganizowanej przestępczości i politycznego ekstremizmu.

Dawne militarystyczne elity nie zamierzają oddać władzy, a w tle zaczyna pokazywać swoją siłę jeszcze bardziej przerażający potwór.

Okręt

Zakończenie: poniedziałek 17 grudnia, godz. 22:00

Rok: 2018
Sezon 1: 8 x 60 min
Twórcy: Lothar-Günther Buchheim, Tony Saint, Johannes W. Betz
Obsada: Philip Birnstiel, Lizzy Caplan, Pit Bukowski, Vincent Kartheiser, Vicky Krieps, James D’Arcy, Julius Feldmeier, Joachim Foerster, Leonard Kunz, Ben Münchow

Jesień 1942 r., tereny okupowanej Francji. U-Boot U-612 jest gotowy do dziewiczego rejsu. Młoda załoga pod dowództwem kapitana Klausa Hoffmanna szykuje się do wzięcia udziału w coraz bardziej zażartej wojnie. 40 młodych mężczyzn wyrusza na pierwszą misję. Muszą zmagać się z ciasnotą i klaustrofobiczną atmosferą na pokładzie okrętu podwodnego. Ich charaktery zostają wystawione na ciężką próbę, rośnie napięcie, zachowanie wierności jest coraz trudniejsze.

Tymczasem w porcie w La Rochelle Simone Strasser czuje, że życie wymyka się jej spod kontroli. W fatalnej spirali niebezpiecznego romansu i zakazanej miłości, kobieta czuje się rozdarta pomiędzy lojalnością wobec Niemiec i Ruchu Oporu. Zaczyna podawać w wątpliwość swoje przekonania: czyżby wszystko, w co dotąd wierzyła, okazało się kłamstwem? „Okręt” to historia o przetrwaniu i trudnych wyborach, o życiu w strasznych czasach II wojny światowej i braku poczucia sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *