Wielki finał „World of Dance – Polska” w Polsacie

Dziś wieczorem dowiemy się kto z szóstki finalistów wygra pierwszą edycję „World of Dance – Polska” i otrzyma 100 tysięcy dolarów. O nagrodę główną powalczy sześciu fenomenalnych finalistów z trzech grup (juniorzy, dorośli, formacje). Wśród juniorów szansę na wygraną mają: zespół ATOM MINI oraz para tańca towarzyskiego Sara Silva & Mateusz Stawowy. Spośród formacji najlepsi okazali się EAST SIDE CREW oraz TSN. W grupie dorosłych na scenie „World of Dance – Polska” dziś wieczorem zobaczymy 18-letniego Ildara Gaynutdinova oraz duet BETA & KUCHTA.

 

Każdy z finalistów zaprezentuje się na scenie w choregrafii wybranej przez siebie, która pozwoli wyłonić jurorom najlepszych uczestników z każdej z kategorii. Wybrana trójka stanie do walki o nagrodę główną. W ostatecznym starciu będą musieli się zmierzyć z tańcem wybranym przez jury.

To właśnie oni – Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał ROOFI Kamiński zdecydują, kto wygra pierwszą edycję „World of Dance – Polska” i otrzyma najwyższą nagrodę w finale talent show w Polsce – aż 100 tysięcy dolarów.

Wielki finał „World of Dance – Polska” na żywo już dziś o 20:05 na antenie Telewizji Polsat


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *