Grudzień na kanale Eurochannel

Grudniowa ramówka wypełniona jest najlepszymi filmami i serialami telewizyjnymi. W tym miesiącu Eurochannel przygotował wyjątkową kolekcję dowodzącą, że europejskie produkcje telewizyjne wciąż rozkwitają i są uważane za jedne z najważniejszych na świecie.

 

SOLO
Przez sześć ostatnich lat Marco Solo infiltrował włoską mafię pomagając Interpolowi w zatrzymaniu jej szefa. W tym czasie zamordowano dziewczynę Marco, a kolejna została właśnie porwana. Tym razem policjant musi wybrać czy stanie po stronie zła, czy sprawiedliwości. Ta nieodwracalna decyzja na zawsze zmieni jego życie.

Kino Europa zaprasza do Południowych Włoch na kolejny sezon serialu SoloCzytaj więcej

CAŁKOWITE UJAWNIENIE

Spokojne i szczęśliwe życie tej rodziny zakłóca porwanie ojca. Kilka lat wcześniej porwano jego żonę, Elenę, która teraz zaciekle walczy z porywaczami i własną przeszłością.

Kino Europa zaprasza do poznania mrocznej strony miłości w najnowszym serialu Całkowite ujawnienieCzytaj więcej

NAWIEDZONĄ

Laura chciałaby zapomnieć o trudnej przeszłości. W uroczym pensjonacie z widokiem na Pireneje i francusko-hiszpańską granicę stara się odnaleźć ciszę i spokój. W dniu, w którym groźny przestępca ucieka z więzienia, bezpieczeństwo Laury zostaje zagrożone.

Kino Europa zaprasza na Nawiedzoną, francuski thriller o kobiecie żyjącej w ciągłym strachu przed duchami przeszłości. Czytaj więcej

WYSTRZAŁOWY KASKADER

Jest antybohaterem, przegranym i wcieleniem porażki. A jednak każde jego działanie naznaczone jest odrobiną odwagi. Zapraszamy do obejrzenia przezabawnych przygód Rona Goossensa i jego prób oszukania żony, których celem jest… uratowanie małżeństwa.

Kino Europa zaprasza na Wystrzałowego kaskaderaCzytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *