Rekordowa oglądalność „Wydarzeń”

Średnio ponad 4,1 miliona widzów śledziło w czwartek, 6 grudnia, główne wydanie „Wydarzeń”. W trakcie emisji programu Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.

 

Wczorajsze główne wydanie „Wydarzeń”, które poprowadziła Dorota Gawryluk, było najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w polskiej telewizji. Łączna widownia „Wydarzeń” na antenach telewizji Polsat i Polsat News wyniosła średnio ponad 4,1 miliona widzów, co przełożyło się na wysokie udziały. W grupie 4+ program uzyskał 26,8% SHR, a wśród widzów w grupie 16-49 udziały sięgnęły 30,8%. Flagowy program informacyjny Polsatu wybrało tego dnia o prawie milion widzów więcej niż następny w zestawieniu program informacyjny stacji konkurencyjnej.

„Wydarzenia” to najbardziej obiektywny oraz niezależny w polskich telewizjach serwis informacyjny, emitowany na antenie Telewizji Polsat i Polsat News. Główne wydanie „Wydarzeń” widzowie mogą śledzić codziennie o godzinie 18:50. Program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. Natomiast wydania weekendowe „Wydarzeń 18:50” – Bartosz Kurek i Agnieszka Mosór. O godzinie 15:50 widzowie mogą oglądać wydanie popołudniowe na antenie Polsatu głównego i Polsatu News. „Wydarzenia 15:50” prowadzą Agnieszka Mosór i Przemysław Białkowski. Codziennie w Polsat News o godzinie 21:50 emitowane jest również wydanie wieczorne „Wydarzeń”, które jest kompleksowym podsumowaniem najważniejszych doniesień z kraju i ze świata, połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień. „Wydarzenia 21:50” poprowadzą Joanna Wrześniewska-Sieger i Jarosław Gugała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *