MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

Grudzień w serwisie Canal+ online — seriale, dokumenty, filmy

W grudniu w CANAL+ zobaczymy dwie mocne produkcje oryginalne – współczesny western DJANGO i familijno-przygodowy film dla całej rodziny O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ. Oprócz tego do oferty dołączą takie hity jak: TRZEJ MUSZKIETEROWIE: D’ARTAGNAN, W TRÓJKĄCIE czy POWODZENIA LEO GRANDE. Z kolei 23 grudnia z okazji świąt w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online pojawi się ŚWIĄTECZNA KOMEDIA ROMANTYCZNA.

 

HITY

DJANGO, serial, premierowe odcinki od 1.12 w piątki o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Rok 1872 na Dzikim Zachodzie, siedem lat po zakończeniu wojny secesyjnej. Django, zniszczony życiem rewolwerowiec, przybywa do New Babylon – miejsca na teksańskim odludziu, gdzie wszystkie wyrzutki społeczeństwa, kobiety i mężczyźni, przedstawiciele różnych ras i wyzwań żyją wolni i równi. Mieszkańcy nazywają to miejsce “schronem przed demonami, które rządzą światem poza murami tego miasta”.

Głównego bohatera do New Babylon pcha nadzieja na odnalezienie córki, którą dawno temu stracił. Na miejscu odkrywa, że jego Sarah – teraz 20-letnia kobieta, która nie chce mieć z ojcem nic do czynienia – ma poślubić założyciela miasta i byłego niewolnika Johna Ellisa, na którego drodze stoi bezwzględnie walcząca o wpływy w mieście Elizabeth Turman. Django, Sarah i John łączą siły, ale demony przeszłości będą ciążyć na tej relacji.

DJANGO to pełnokrwisty western, który wciąga od pierwszego wystrzału, redefiniując i uwspółcześniając elementy tego gatunku. Serial pokazuje problematykę społecznych i politycznych rozłamów w świecie Dzikiego Zachodu, w których znajdujemy odbicie dzisiejszej rzeczywistości.

W obsadzie: Matthias Schoenaerts (“Rust and Bone”, “Mustang”, “Dziewczyna z portretu”, “Czerwona jaskółka”), Noomi Rapace (“Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”, “Babycall”, “Sherlock Holmes: Gra cieni”, “Millenium”), Nicholas Pinnock (“For Life”, “Captain America: Pierwsze starcie”, “Fortitude”, “Odpowiednik”) i Lisa Vicari (“Dark”, “Hell”, “Isi i Ossi”, “Zemsta Luny”).

O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ, premiera w środę 6.12 o godz. 20:00 w serwisie CANAL+ online.

Życie chorej Zuzi, której tata Piotr pracuje na kolei, zmienia się nie do poznania, kiedy wkracza w nie Lampo – niezwykły pies-podróżnik. Wyjątkowy owczarek, którego wyprawy pociągiem są sensacją i hitem internetu, z miejsca zostaje najlepszym przyjacielem mającej problemy z sercem dziewczynki. Niestety, zazdrosny o sławę Lampo Dyrektor robi wszystko, żeby pozbyć się psa ze swojej stacji. Kiedy mu się to udaje, stan rozdzielonej z ukochanym pupilem Zuzi zaczyna się pogarszać. Chociaż wszyscy starają się jej pomóc, szybko staje się jasne, że tylko bliskość i przyjaźń czworonoga mogą być lekarstwem, którego dziewczynka tak bardzo potrzebuje.

Film familijno-przygodowy Magdaleny Nieć (“Detektyw Bruno”, “Jak pokochałam gangstera”, “Anatomia zła”), polskiej aktorki i reżyserki. Zdobył Złote Lwy Nagrodę Specjalną oraz Młode Horyzonty nagrodę za najlepszy film skierowany do młodej widowni.

W obsadzie: Liliana Zajbert (“Zachowaj spokój”), Mateusz Damięcki (“Furioza”, “Kochaj i tańcz”, “Karol – człowiek, który został papieżem”, “Nie kłam, kochanie”), Monika Pikuła (“Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja”, “Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I”, “Ratatuj”, “Legion samobójców”), Adam Woronowicz (“Teściowie”, “Kamerdyner”, “Chrzest”, “Czerwony pająk”), a także Mila Jankowska (“25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, “#BringBackAlice”, “Rodzina na Maxa”).

MTV UNPLUGGED: ØRGANEK, premiera w niedzielę 31.12 o godz. 22:30 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Tomasz Organek i jego zespół w wersji “bez prądu”. Koncert MTV UNPLUGGED.

Koncert “MTV UNplugged: Ørganek” wieńczy dziesięć lat działalności zespołu Adama Staszewskiego, Roberta Markiewicza, Tomasza Lewandowskiego i Tomasza Organka. Muzycy prezentują swoje utwory w nowych, akustycznych aranżacjach.

Publiczność wysłucha nowych, ciekawych i często zaskakujących aranżacji swoich utworów, łączących różne gatunki muzyczne. Rock łączy się w nich z elementami cygańskiego jazzu rodem z międzywojennego Paryża, a muzyka literacka z kabaretem, dodatkowo w towarzystwie sekcji dętej.

TRZEJ MUSZKIETEROWIE: D’ARTAGNAN, premiera we wtorek 26.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Młody, waleczny Gaskończyk D’Artagnan staje do walki o bezpieczeństwo Francji i honor swojej ukochanej.

D’Artagnan w drodze do Paryża staje w obronie młodej kobiety. Pokonany przez zamaskowanych napastników cudem uchodzi z życiem. Po przybyciu do stolicy postanawia odnaleźć sprawców i wymierzyć im sprawiedliwość. Nie podejrzewa, że w ten sposób trafi w sam środek międzynarodowej intrygi zagrażającej bezpieczeństwu Francji. Wraz z nowymi przyjaciółmi, muszkieterami Atosem, Portosem i Aramisem próbuje udaremnić niebezpieczne machinacje kardynała Richelieu. Jednak to miłość do pięknej Konstancji Bonasiuex sprowadzi na niego prawdziwe niebezpieczeństwo.

Nowa ekranizacja pierwszego tomu słynnej muszkieterskiej trylogii Aleksandra Dumasa. Superprodukcja, w której D’Artagnana gra młody francuski gwiazdor, Franςois Civil. W pozostałych rolach: Vincent Cassel wcielający się w Atosa (“Czarny łabędź”, “Nienawiść”, “Purpurowe rzeki”, “Nadzwyczajni”), Eva Green grająca Milady de Winter (“300: Początek imperium”, “Casino Royale”, “Królestwo niebieskie”, “Dom grozy”), Louis Garrel w roli Króla Ludwika XIII (“A Faithful Man”, “Zwyczajni kochankowie”, “Winny czy niewinny”, “Moja miłość”), Romain Duris jako Aramis (“Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”, “W rytmie serca”, “Nowa dziewczyna”) oraz Lyna Khoudri w roli pięknej Konstancji (“Lalka”, “Błogosławieni”, “Listopad”, “Nadzwyczajni”).

W TRÓJKĄCIE, premiera w sobotę 9.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Po zatonięciu luksusowego jachtu młoda para walczy z pozostałymi pasażerami o przetrwanie na bezludnej wyspie.

Luksusowym jachtem płyną najbogatsi ludzie z całego świata. Wśród nich jest również instagramowa para młodych celebrytów. Nagły sztorm, a raczej kałszkwał, demoluje jacht i rozsadza całą społeczną hierarchię. Teraz rozbitkowie muszą trzymać się razem, aby przetrwać na bezludnej wyspie.

Nagrodzona Złotą Palmą w Cannes komedia Rubena Östlunda, twórcy “The Square” i “Turysty”. Satyra na bogatych i metafora naszych czasów. Zdjęcia do filmu kręcono na wyspie Eubea i w Katakolo (Grecja) oraz Trollhättan (Szwecja).

POWODZENIA LEO GRANDE, premiera w sobotę 2.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Nancy, owdowiała po 31 latach małżeństwa, spotyka się z młodym pracownikiem seksualnym. Znów zaczyna czerpać radość z życia intymnego.

Nancy Stokes, emerytowana nauczycielka i wdowa, przez całe życie miała tylko jednego partnera – swojego męża. Zamknięta w świecie kompleksów i ukrywanych pragnień, postanawia przeżyć na nowo przygodę z młodym i przystojnym sex workerem, Leo Grande.

W głównej roli Emma Thompson (“Rozważna i romantyczna”, “Powrót do Howards End”, “Ratując pana Banksa”, “Okruchy dnia”), która za rolę starszej pani odkrywającej znów swą kobiecość zyskała nominację do Złotego Globu.

 

SERIALE

PRAWO I PORZĄDEK: PRZESTĘPCZOŚĆ ZORGANIZOWANA 3, serial, po dwa premierowe odcinki od 11.12 w poniedziałki o godz. 22:00 w CANAL+ SERIALE oraz w serwisie CANAL+ online.

Elitarna grupa detektywów powraca, aby rozprawić się ze zbrodniczymi syndykatami Nowego Jorku.

Elliot Stabler, doświadczony śledczy, po tragedii, która go dotknęła, powraca do nowojorskiej policji. Dołącza do grupy zajmującej się przestępczością zorganizowaną. Wspiera go przełożona, Ayanna Bell, detektyw Jet Slootmaekers oraz dwaj nowi funkcjonariusze NYPD.

To już siódma seria związana z marką “Prawo i porządek”, będąca jednocześnie spin-offem “Prawo i porządek” oraz “Prawo i porządek: sekcja specjalna”. Osobą odpowiedzialną za kierowanie projektem jest Bryan Goluboff, znany z pracy przy takich produkcjach jak “Terapia” i “The Affair”.

ŚNIEG, serial, po dwa premierowe odcinki od 3.12 w niedziele o godz. 20:10 w ALE KINO+ oraz w serwisie CANAL+ online.

Tajemniczy i zapierający dech w piersiach thriller w reżyserii Catalina Molina i Esther Rauch.

Do miasteczka Rotten, nad którym góruje topniejący lodowiec, przyjeżdża z rodziną lekarka Lucia Salinger. Alpejskie powietrze ma pomóc jej córce, Almie, chorującej na astmę. Turystyczna miejscowość, w której wiodą prym teściowie Lucii, jest w kryzysie. Niebawem na stokach Muttstein zostają odnalezione zwłoki dawno zaginionej dziewczyny. Sytuacja zaczyna wymykać się racjonalnej analizie.

W obsadzie: Brigitte Hobmeier (“Oktoberfest: Piwo i krew”, “Koniec sezonu ochronnego”, “Zbrodnia na farmie”, “Dziadek do orzechów”), Robert Stadlober (“Wróg u bram”, “Uczeń czarnoksiężnika”, “Letnia burza”, “Słoneczna aleja”) i Maria Hofstätter (“Sophie Scholl – ostatnie dni”, “Import/Export”, “Upały”, “Czas wilka”).

DOKUMENT

DZIECI CHAOSU, film dokumentalny, premiera w poniedziałek 18.12 o godz. 22:30 w CANAL+ PREMIUM oraz dnia następnego w serwisie CANAL+ online.

W 1945 roku 15 milionów osamotnionych dzieci błąkało się wśród gruzów Europy. W jaki sposób zwycięscy alianci zajęli się sierotami?

Koniec wojny nie dla wszystkich oznaczał kres niepewności, tułaczki i cierpień. Dzieci, które zagubiły się lub straciły rodziców, były zdane na łaskę instytucji opiekuńczych. Tysiące z nich oddano do adopcji bardzo daleko od ich rodzinnych stron. Już jako dorośli zadawali sobie pytanie: kim jestem i skąd pochodzę, przez lata próbując ustalić prawdę. Autorzy dokumentu oddają głos kilkorgu z nich.

ŚWIAT PO PRACY, film dokumentalny, premiera w poniedziałek 11.12 o godz. 22:30 w CANAL+ PREMIUM oraz dnia następnego w serwisie CANAL+ online.

Koreańczycy zaharowują się na śmierć, zaś obywatele Kuwejtu nie muszą się przemęczać. Co nam zostanie z etosu pracy, jeśli zastąpią nas maszyny?

Jak się pracuje w różnych krajach świata? Czy praca jest tylko koniecznością, czy także sensem życia? Erik Gandini, mistrz kina dokumentalnego, przygląda się Amerykanom, którzy masowo nie wykorzystują urlopów, Koreańczykom, tyrającym po kilkanaście godzin na dobę, uprzywilejowanym Kuwejtczykom zatrudnionym w sektorze publicznym oraz Włochom z bardzo bogatych rodzin i ich bezrobotnym rówieśnikom.

FILM

MIŁOSNE PORACHUNKI, premiera w sobotę 16.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Para kochanków zostaje poddana próbie, kiedy pojawia się między nimi inna kobieta.

Vivien wraz ze swoim partnerem Royem wyrusza w podróż na słoneczną Sycylię, by załatwić tam pewną rodzinną sprawę. Ich spokój zakłóca pojawienie się tajemniczej kobiety, która sprawia, że relacja dwojga kochanków zostaje poddana próbie. W tym pełnym napięcia i niedopowiedzeń trójkącie wydarzy się coś, co wywróci ich życie do góry nogami.

W obsadzie: Bella Thorne (“#ta brzydka i gruba]”, “Zakochani sławni”, “W blasku nocy”, “Opiekunka”, “You Get Me”), Benjamin Mascolo (“After 5. Na zawsze”, “Time Is Up”), Michael E. Rodgers (“Gia”, “Dentysta”, “Trójkąt”), Alma Noce (“Avengers: Czas Ultrona”, “Najlepsze lata”, “Drakula 3D”) i Simone Coppo (“To wiem na pewno”, “Historia mojej żony”, “Stromboli”).

OCHOTNIK, premiera w sobotę 30.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Senegalczyk zgłasza się do francuskiej armii, aby chronić nastoletniego syna, który został wysłany do wojska.

I wojna światowa. Senegalczyk Bakary Diallo zgłasza się na ochotnika do francuskiej armii. Chce towarzyszyć swojemu 17-letniemu synowi, któremu nie udało się uniknąć poboru. Teraz obaj służą w formacji strzelców afrykańskich. Wysłani na front, ramię w ramię stawiają czoła niebezpieczeństwu.

W tytułowej roli występuje Omar Sy, znany m.in. z “Nietykalnych” i serialu “Lupin”. W pozostałych rolach: Alassane Diong (“Freed”, “Czarna rzeka”, “Król cieni”), Bamar Kane (“Io capitano”, “Le monde de demain: Historia Suprême NTM”, “Savage State”) i Jonas Bloquet (“Elle”, “Valerian i Miasto Tysiąca Planet”, “Zakonnica”, “Porachunki”).

DROGA DONIKĄD, premiera w czwartek 28.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Młody gangster okrada mafijnego bossa. Ciężko ranny usiłuje wydostać się autobusem z miasta.

Po obrabowaniu bezwzględnego szefa mafii, Freddy ucieka z kulą w brzuchu i torbą pełną gotówki. Ciężko ranny, kupuje bilet w jedną stronę i próbuje ocalić to, co zostało z jego przestępczego życia.

Dreszczowiec twórców “Niezniszczalnych 2”. W reżyserii Andrew Baird, a za scenariusz odpowiada Ben Conway. W obsadzie znakomici Kevin Bacon (“Rzeka tajemnic”, “Apollo 13”, “The Following”, “X-Men: Pierwsza klasa”) i Drea de Matteo (“Rodzina Soprano”, “Gotowe na wszystko”, “Synowie Anarchii”, “Zakochany Nowy Jork”), a także Machine Gun Kelly (“Nerve”, “Nie otwieraj oczu”, “Power”, “Rebelia”) oraz Storm Reid (“The Last of Us”, “Pułapka czasu”, “Euforia”, “Zniewolony. 12 lat niewolnika”).

KRÓL ALGIERII, premiera w czwartek 7.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Bandyta-sybaryta ucieka przed francuskimi władzami. Chce zacząć nowe życie w Maghrebie.

Omar, gangster i król życia, ucieka do Algierii przed francuskim wymiarem sprawiedliwości. Teraz jest tylko anonimowym przechodniem. Zatrudnia się w fabryce ciast, gdzie poznaje twardą dziewczynę, Samię. W towarzystwie starego wspólnika Rogera i nowej znajomej próbuje przywyknąć do zwykłego życia. Jednak niełatwo mu wyplenić skłonności do przemocy i rozpusty.

Dramat, w obsadzie którego zagrali: Reda Kateb (“Hipokrates”, “Nadzwyczajni”, DJANGO), Benoît Magimel (“Pianistka”, “Z podniesionym czołem”, “Dopóki żyję”) i pozostali.

RODEO, premiera w czwartek 14.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Gorący temperament i niezależność Julii sprawiają, że oddaje się bez reszty pasji do motocykli i nielegalnych ulicznych wyścigów – rodeo.

Młoda Julia jest niespokojnym duchem. Jej pasją są motocykle. Swoją wartość chce udowodnić grupie motocrossowców, urządzającej rodeo – nielegalne uliczne wyścigi. Dziewczyna śmiało wkracza w męskie środowisko, którym z więzienia kieruje tajemniczy Domino.

Wyróżniony w Cannes debiut Loli Quivoron.

LASSIE. NOWE PRZYGODY, premiera w niedzielę 26.12 o godz. 11:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Flo i Lassie w akcji. Szukają pieska porwanego przez złodziei.

Pora na wakacje. Flo razem ze swoim psem Lassie jedzie na wieś do ciotki. Na miejscu okazuje się, że w okolicy znikają psy. Ktoś porwał też ukochaną suczkę cioci. Lassie i spółka ruszają tropem złodziei. Kontynuacja przygód niezwykłego owczarka szkockiego, znanego z bestsellerowej książki Erica Knighta.

WRÓŻKA ZĘBUSZKA, premiera w środę 6.12 o godz. 18:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Violetta, kandydatka na Wróżkę Zębuszkę, zaprzyjaźnia się z małą Maxie. Czeka je mnóstwo przygód.

Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne ząbki. Niestety, mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować, to fioletowe kwiaty. Sytuacja Violetty zmienia się, kiedy za sprawą czarów przenika do naszego świata i zaprzyjaźnia się z dziewczynką o imieniu Maxie.

ŚWIĄTECZNA KOMEDIA ROMANTYCZNA, premiera w sobotę 23.12 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

Dziewczyna pracująca w nieruchomościach chce nakłonić dawnego chłopaka do sprzedaży ośrodka narciarskiego.

Elizabeth pracuje w firmie nieruchomości, której szefem jest jej przyszły teść. Aby się wykazać, dziewczyna przyjmuje trudne zlecenie. Jedzie do rodzinnego miasta, aby przekonać byłego chłopaka do sprzedaży ośrodka narciarskiego.

foto. Canal+ Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *