Grupa Kino Polska poszerza współpracę z CDA

Grupa Kino Polska poszerza współpracę z CDA w zakresie dystrybucji swojej oferty programowej. Tureckie seriale znane z kanału DIZI i serwisu FilmBox+ są teraz dostępne dla subskrybentów CDA Premium.

 

W ramach usługi CDA Premium w serwisie CDA pojawiła się osobna kategoria z tureckimi serialami. W specjalnie utworzonej zakładce FilmBox On Demand są dostępne produkcje znane z kanału DIZI i serwisu FilmBox+, m.in. W imię sprawiedliwości (Karadayi), Miłość i brudne pieniądze (Kara Para Aşk), Pięciu braci (Beş Kardeş), Mamy i matki (Analar ve Anneler), 20 minut (20 Dakika) czy Ósmy dzień (8. Gün). Dostęp do seriali jest ograniczony czasowo. W przyszłości oferta CDA będzie poszerzana o kolejne tytuły z bogatej biblioteki Grupy Kino Polska.

– Szersza dystrybucja oferty Grupy Kino Polska na stronie głównej CDA to kolejny etap naszej wieloletniej i owocnej współpracy z CDA. Jesteśmy przekonani, że unikatowe tureckie seriale znane m.in. z kanału DIZI, a teraz dostępne również w serwisie FilmBox+, wzbudzą zainteresowanie odbiorców CDA i poszerzą grono użytkowników tego serwisu mówi Jacek Koskowski, General Director Sales & Distribution Poland w Grupie Kino Polska.

– Tureckie seriale mają w naszym kraju szeroką rzeszę oddanych widzów, także wśród użytkowników CDA Premium. Powiększenie biblioteki filmów CDA Premium o te pozycje na pewno ich ucieszy. Z kolei dla tych, którzy jeszcze nie korzystają z CDA Premium, będzie to dobry argument, żeby nas sprawdzić. Tym bardziej, że gdy wszyscy wokół podnoszą ceny, my powiększamy ofertę nie zmieniając opłaty mówi Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy i pełnomocnik zarządu ds. rozwoju usług w CDA SA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *