Radio

Grupa RMF z główną nagrodą w rankingu najlepszych radiowych biur reklamy

Dział Sprzedaży Grupy RMF otrzymał główną nagrodę w organizowanym przez branżowy miesięcznik „Media Marketing Polska” rankingu na najlepsze biura reklamy radiowej. Wyróżnienie to trafiło do Grupy RMF już ósmy raz z rzędu.

 

Grupa RMF osiągnęła w tegorocznym badaniu „MMP” i Kantar Polska wyniki powyżej średniej. Ogólna ocena biura wyniosła 4,69 na 5 możliwych punktów.

W tegorocznym badaniu Grupa RMF wygrała w aż czterech badanych wymiarach:

  • zaufania (82%),
  • oferowania atrakcyjnych formatów i rozwiązań (81%),
  • dobrego doradztwa (81%),
  • obsługi kampanii internetowych (57%), w której firma zanotowała największy skok rok do roku, kiedy to jej wynik wynosił 39%.

Przypomnijmy, że w minionym roku Dział Sprzedaży Grupy RMF intensywnie rozwijał RMF Digital – ofertę kampanii internetowych realizowanych przez Grupę RMF, zarówno na własnych stronach jak i w portalach wydawców zewnętrznych. Rozszerzono tę ofertę m.in. o usługę kompleksowej produkcji podcastów komercyjnych – zarówno audio jak i wideo. Rozpoczęto też sprzedaż oferty RMF 4D łączącej kampanię spotową w radiu z kampanią audio digital na platformie RMFon.pl.

„Media Marketing Polska” po raz 20. zbadał i nagrodził biura reklamy największych mediów. Redakcja przyznała nagrody i wyróżnienia na podstawie badania Kantar Polska oraz wyników biznesowych biur, ich oferty i wprowadzonych innowacji. W kategorii Biuro Reklamy Prasowej – Magazyny zwyciężyło Wydawnictwo Bauer, należące podobnie jak Grupa RMF, do Grupy Bauer Media.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *