Grzegorz Piechna i Adam Bilski gośćmi Cafe Futbol!

Dwaj byli piłkarze Korony Kielce, Grzegorz Piechna oraz Adam Bilski będą gośćmi drugiego w tym roku Cafe Futbol. Nie zabraknie również naszych ekspertów Tomasza Hajty oraz Romana Kołtonia, a program poprowadzi Bożydar Iwanow.
 

 
Piechna barwy kieleckiego klubu reprezentował w latach 2004-2006. Jego przypadek był jednym z najciekawszych w historii polskiego futbolu. Urodzony w Opocznie piłkarz zostawał królem strzelców w okręgówce, IV, III, II i pierwszej lidze (wtedy jeszcze najwyższa klasa rozgrywkowa była pierwszą ligą). w 2005 roku w został wybrany ligowcem i odkryciem roku w Plebiscycie Piłki Nożnej.
Drugim gościem będzie Bilski, kapitan drużyny, która w 2005 roku wywalczyła historyczny awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Po zakończeniu kariery pracował m.in. jako asystent trenera w Koronie, był również szkoleniowcem rezerw.
Ponadto w programie zobaczymy rozmowę z innym byłym piłkarzem Korony, Pawłem Golańskim, a także prezesem klubu z Kielc, Krzysztofem Zającem. Cezary z Pazurem w swoim stylu podsumuje mecz Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok.
Cafe Futbol w niedzielę o godzinie 11.00 w Polsacie Sport
Dogrywka od godziny 12.25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *