„Gwiazda vs. Gwiazda”. Nowy program na antenie Disco Polo Music (wideo)

Już w najbliższą niedzielę, 17 listopada o 11:30 premiera nowego programu „Gwiazda vs. Gwiazda”. Takiego starcia artystów disco polo i dance w polskiej telewizji jeszcze nie było. Tutaj będzie się liczyć nie tylko wiedza, ale i refleks uczestników. W każdym odcinku zmierzą się dwa zespoły, a rywalizację poprowadzi Wojtek Kaczmarczyk, znany Youtuber i konferansjer.

 

 

 

W studio programu „Gwiazda vs. Gwiazda” mierzyć się będą ze sobą najwięksi artyści disco polo i dance. W każdym odcinku dwa zespoły rywalizować będą między sobą w takich konkurencjach jak: karaoke, teście na spostrzegawczość, konkursie ze znajomości piosenek disco. W pierwszym odcinku „Gwiazda vs. Gwiazda” naprzeciwko siebie staną zespoły Long & Junior oraz D-Bomb. W kolejnych rywalizować będą: Top Girls przeciwko Jokerowi, MIG kontra Jagoda&Brylant, czy Czadoman kontra Focus.

Program „Gwiazda vs. Gwiazda” poprowadzi Wojtek Kaczmarczyk, prezenter, konferansjer, Youtuber z kanału „Do Roboty”.

Premierowe odcinki „Gwiazda vs. Gwiazda: od 17 listopada, w każdą niedzielę o godzinie 11:30 na antenie Disco Polo Music. Powtórki również w niedzielę o 19:30

 

NIEDZIELA O 11:30

Koniecznie oglądajcie nas w niedzielę o 11:30! :)Nowy program, emocje, konkurencje i dobra zabawa gwarantowana!

Opublikowany przez Disco Polo Music Wtorek, 12 listopada 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *