MediaNC+Zapowiedzi TV

Gwiazdy celebrują dobre kino – wyjątkowy Wieczór Oscarowy® w Canal+

Canal+ jak co roku zorganizował niezapomniany Wieczór Oscarowy® z wyjątkowymi gośćmi. Przedstawiciele świata filmu i show-biznesu przybyli do Kinoteki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, by wspólnie przeżywać filmowe emocje.

 

 

Na czerwonym dywanie pojawili się między innymi Anna Dereszowska, Michał Żurawski, Cezary Łukaszewicz, Magdalena Schejbal, Łukasz Jemioł, Aleksandra Konieczna, Roma Gąsiorowska, Michalina Łabacz, Paulina Szostak, Katarzyna Dąbrowska. Nie mogło zabraknąć reżyserów – Macieja Pieprzycy, Marii Sadowskiej czy Anety Kopacz, która dobrze wie, co czują twórcy z szansą na Oscara® – sama była 3 lata temu nominowana do statuetki w kategorii Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny („Joanna”). Przybyli też Mariusz Szczygieł, Jakub Żulczyk, Filip Springer, Jakub Korolczuk, Monika Powalisz i Jan Holoubek.

Wieczór Oscarowy to wyjątkowa impreza, organizowana przez CANAL+, który jako jedyna telewizja w Polsce transmituje Galę na żywo. O 1:30 na antenie CANAL+  rozpocznie się studio oscarowe, natomiast o godzinie 2:00 transmisja rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej®.
Partnerami wieczoru są: AA Wings of Color, W.KRUK, Schwarzkopf, Jim Beam, N31 by Robert Sowa, Beluga, Vistula, Piper-Heidsieck, Samsung oraz Audi.

Partnerami medialnymi Wieczoru Oscarowego® są: ELLE, ELLE.PL, Gala, Gala.pl, GLAMOUR, GLAMOUR.pl oraz Wirtualne Media.

ODKODOWANA DLA WSZYSTKICH ABONENTÓW NC+ I WYBRANYCH OPERATORÓW KABLOWYCH (UPC, VECTRA, INEA , TOYA, MULTIMEDIA)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *