„Gwiazdy dzieciom” w TVP1 najliczniej oglądanym koncertem Mikołajkowym

W poniedziałek, 6 grudnia ponad 2 mln widzów według NAM* oglądało w TVP1 w momencie najwyższej oglądalności koncert mikołajkowy z gwiazdkowymi przebojami „Gwiazdy dzieciom”. Jedynkowy koncert Mikołajkowy był najliczniej oglądanym koncertem dnia.

 

Koncert „Gwiazdy dzieciom” w TVP1 oglądało średnio według NAM 1,8 mln widzów, przy udziałach na poziomie 15,7%. Mikołajkowy koncert był retransmitowany również w TVP2, widownia wyniosła 1,1 mln widzów, a w momencie najwyższej oglądalności widowisko obejrzało aż 2,1 mln widzów. Średnie udziały TVP2 kształtowały się tego dnia na poziomie 11,4% i były najwyższe w paśmie.

Wydarzenie miało charakter charytatywny, a beneficjentami zostaną podlaskie domy dziecka. Koncert poprowadzili Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski i Aleksander Sikora. Współorganizatorem wydarzenia był Marszałek Województwa Podlaskiego.

W poniedziałek, 6, grudnia rekordową oglądalność zanotował odcinek serialu „Barw szczęścia”, który w TVP2 obejrzało 2,2 mln widzów przy udziałach 15,5%, była to najwyższa widownia serialu od marca 2021 roku (dane NAM).

W poniedziałek w TVP1 „Jeden z dziesięciu” obejrzało 1,6 mln widzów (udz. 11,3%), była to najliczniejsza widownia teleturnieju od lutego 2021 roku.

*NAM – Nielsen Audience Measurement

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *