Zapowiedzi TV

Za co gwiazdy kochają Polskę?

Za nami 10 odcinków X edycji Kocham Cię, Polsko! – programu rozrywkowego telewizyjnej Dwójki, cieszącego się dużą popularnością i sympatią widzów.
 
Od 4 marca co sobotę o 20:05 oglądamy zmagania aktorów, dziennikarzy, showmanów, wokalistów i sportowców. Muszą wykazać się wiedzą ogólną o kraju, ale też intuicją i poczuciem humoru. W każdym odcinku nie brakuje emocji, zaskakujących zwrotów akcji, a przede wszystkim – dobrej zabawy.
Tylko w tej edycji zobaczyliśmy m.in. Tomka Kammela i Basię Kurdej-Szatan tańczących na stole, Marcina Millera, Radka Liszewskiego i Czadomana czytających literaturę w stylu disco polo czy Antka Królikowskiego w wokalnym duecie z Adamem Asanovem, liderem Piersi.
Dowiedzieliśmy się, co łączy Izabelę Trojanowską z Dynastią i Ewę Kasprzyk z Shakirą, jak Norbi tworzy swoje hity i co wieczorami robi Rafał Cieszyński.
Przed nami jeszcze dwa odcinki tego sezonu Kocham Cię, Polsko!. 13 maja we wspólnych zmaganiach zobaczymy aktorki i sportowców, a tydzień później o wygraną będą ze sobą walczyć znane pary.
Zaproszonych do udziału w programie gości zapytaliśmy, za co kochają Polskę. Zobacz, co powiedzieli.

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *