MediaZapowiedzi TV

Majowe komedie na Paramount Channel

Wasze ulubione komedie w każdą majową środę o godzinie 20:00 na kanale Paramount Channel.

 

 

 

10.05.2017 – Spadaj na ziemię

Lance umiera przedwcześnie potrącony przez autobus. Bardzo pragnie wrócić na Ziemię, lecz nie może ponownie “zamieszkać” w swoim poprzednim ciele. W związku z tym jego dusza zostaje umieszczona w ciele bogatego, białego i dużo od niego starszego mężczyzny. Co ciekawe, w rolę Lance’a wciela się Chris Rock prawdziwy amerykański komik.

17.05.2017 – Eurotrip

Amerykanin Scott Thomas wyrusza do Niemiec na poszukiwania internetowej znajomej, z którą stracił kontakt. Nim dotrze do celu, wraz z przyjaciółmi odwiedzi jeszcze Anglię, Francję i Holandię. Film to humor z wyższej półki. Scenariusz doskonale przedstawia wady poszczególnych mieszkańców Europy, przybliża nam, jak śmieszni jesteśmy w oczach zupełnie innej kultury.

24.05.2017 – Jak ugryźć 10 milionów

Urodzony w Chicago dentysta przenosi się do Kanady i jest w szoku, bo okazuje się, że mieszka drzwi w drzwi z Jimmy “Tulipanem”, słynnym zabójcą pracującym na zlecenie chicagowskiej mafii. Mimo wszystko sąsiedzi zaprzyjaźniają się. Kiedy jednak żona dentysty dowiaduje się, że za głowę “Tulipana”, który zgodził się “sypać” policji, mafia wyznaczyła nagrodę postanawia go wydać.

31.05.2017 – Dzień Świstaka

Amerykanie i Kanadyjczycy co roku 2 lutego obchodzą Dzień Świstaka. To ważne święto, podczas którego świszcz Phil, zgodnie z przyjętą tradycją, wychodzi ze swojej nory i wróży pogodę dla całej Ameryki na kilka tygodni naprzód. Phil, prezenter telewizyjnej prognozy pogody, przyjeżdża do małego miasteczka, by zrelacjonować właśnie ten dzień. Wpada jednak w pułapkę czasukiedy okazuje się, że codziennie jest ten sam dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *