„Gwiazdy na wyjeździe” – Show Active Family i Teatru Capitol (wideo)

„Gwiazdy na wyjeździe” to cykl programów stacji Active Family i Teatru Capitol, prezentujący pracę znanych i lubianych aktorów od kulis, podczas podróży teatralnych. W każdym odcinku wyjątkowa atmosfera, nieprzewidziane wydarzenia, kultowe historie, spotkanie z nową publicznością oraz niepowtarzalne towarzystwo. Ponad trzydzieści gwiazd pojawi się na ekranie w wakacyjnej serii teatralnej.

 

 

W serii reportaży pojawią się aktorzy współpracujący z Teatrem Capitol, m.in.: Katarzyna Skrzynecka, Patricia Kazadi, Marta Wierzbicka, Lesław Żurek, Elżbieta Romanowska, Mateusz Banasiuk, Wojciech Wysocki, Małgorzata-Ostrowska Królikowska, Joanna Moro, Laura Breszka, Adam Fidusiewicz, Rafał Cieszyński i wiele innych.  Będziemy im towarzyszyć z kamerą podczas wyjazdów z hitowymi, światowymi komediami, bijącymi rekordy oglądalności w całej Polsce: „Kiedy kota nie ma”, „Alibi od zaraz”, „Cud”, „Przekręt (nie)doskonały” oraz „Dwie pary do pary”. Razem z  gwiazdami tych sztuk odwiedziliśmy: Poznań, Grójec, Kraków oraz Białystok.

Magię teatru tworzą aktorzy, których kochamy, podziwiamy i  chcemy się z nimi spotykać na żywo. A oni, żeby zobaczyć się z nami pokonują setki kilometrów i żyją na walizkach. Jak wyglądają te teatralne podróże? Czy aktorzy zżywają się ze sobą? Czy mają swoje rytuały? Czego najbardziej im brakuje? Co robią podczas tych długich tras? Czy dzięki tym wspólnym wyprawom wiedzą o sobie więcej? Czy lubią siebie nawzajem? Co się dzieje przed wejściem na scenę, za kulisami podczas przedstawienia? I jak wygląda powrót po tak męczącej i pełnej emocji wyprawie? Na te pytania oraz wiele innych, odpowiedzą sami aktorzy w programie „Gwiazdy na wyjeździe”. Dzięki temu show przeżyjecie niezapomnianą podróż do prawdziwego świata teatru.

 

 

Program w każdą środę, o godz. 20.00  na antenie Active Family. Premiera cyklu sześciu godzinnych odcinków już 31 lipca. 

Powtórki w czwartki o godz. 22.00, niedziele o godz. 17.45 oraz w poniedziałki o godz. 19.00.

Pomysłodawcą cyklu reportaży oraz osobą prowadzącą program jest Hanna Krawczyńska – PR Manager Teatru Capitol oraz stacji Active Family.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *