Gwiazdy serialu „Zniewolona” z wizytą w Warszawie

Już 20 sierpnia na specjalne zaproszenie Prezesa Telewizji Polskiej Pana Jacka Kurskiego do Warszawy przylecą gwiazdy uwielbianego przez polskich widzów serialu „Zniewolona”. Gośćmi TVP będą Katerina Kowalczuk, aktorka wcielająca się w postać Katieriny, Michaił Gawriłow, czyli serialowy Grigorij Czerwiński oraz Aleksiej Jarawienka, grający Aleksieja Kosacza. Gwiazdy ukraińskiego hitu uświetnią swą obecnością prezentację jesiennej oferty TVP.

 

 

Telewizja Polska zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich widzów. Niezaprzeczalny sukces „Zniewolonej” i popularność odtwórców głównych ról wydały mi się oczywistym argumentem za tym, żeby zaprosić ekipę serialu „Zniewolona” do Warszawy. To właśnie charakteryzuje TVP – wsłuchiwanie się w głos widzów i dostarczanie im najlepszej możliwej rozrywki. Mam nadzieję, że ta wizyta przybliży bohaterom polskich fanów, a widzom serialu „Zniewolona” umożliwi jeszcze lepsze poznanie swoich idoli  powiedział Prezes Zarządu Telewizji Polskiej, Jacek Kurski. 

„Zniewolona” to bijący rekordy popularności ukraiński serial kostiumowy, w którym nie brakuje wielkich emocji, wzruszeń oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Główna bohaterka, Katierina Wierbickaja, jest piękną, mądrą i wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej – szlachciance pani Czerwińskiej – została wychowana niczym panna błękitnej krwi, nie poprawia to jednak losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie.

Produkcja została zaprezentowana na tegorocznym festiwalu w Cannes, a widzowie TVP1 mogą śledzić losy Katieriny przez 6 dni w tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *