Gwiazdy, szampan i Ty. Sylwester z Polo TV

Najsłynniejsze hity muzyki tanecznej, największe gwiazdy disco i ponad pięć godzin szampańskiej imprezy w noc sylwestrową w Polo TV.

 

 

 

 

 

W sylwestra Polo TV przygotowało dla swoich widzów fantastyczną zabawę! Punktualnie o godz. 17:15 wystartuje specjalne wydanie programu „Disco Studio”, które nakręci widzów przed niesamowitą gorączką nadchodzącej nocy! W programie pojawią się m.in. Etna, Marcin Miller (Boys) oraz Robert Klatt (Classic).

O godz. 19:30 rozpocznie się to, na co wszyscy fani disco polo czekają – wielki koncert pod nazwą „Gwiazdy, szampan i Ty. Sylwester z Polo TV!”. Na scenie wystąpią najpopularniejsi artyści disco: Akcent, Boys, Classic, Top Girls, Miły Pan, Czadoman, Piękni i Młodzi, After Party, Milano, Power Play, Defis, MIG, CamaSutra, Łobuzy, Mejk, Kordian i wielu innych.

W sylwestrową noc będziemy również świętować 20-lecie pracy artystycznej zespołu Weekend, który wykona swoje największe przeboje. Nie zabraknie muzycznych odkryć kończącego się roku, czyli grupy Daj To Głośniej i ich hitu „Mama ostrzegała” oraz przeboju „Ona by tak chciała” w wykonaniu Ronniego Ferrari!

Polo TV przygotowało również konkurs, w którym do wygrania będzie 10 tys. złotych, a widzowie będą mogli pozdrawiać się na żywo za pośrednictwem SMS-ów. Koncert sylwestrowy w Polo TV to będzie niesamowita atmosfera, wyjątkowe pokazy taneczne oraz najbardziej żywiołowa publiczność w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *