Widzowie wybrali zwycięzców programu „Czar par”

Finał programu „Czar Par” za nami! W piątek, 13 grudnia poznaliśmy zwycięzców programu: szczęśliwcami okazali się Katarzyna i Krzysztof Fabiańscy. Zwycięska para zdobyła nagrodę główną – 300 tys. złotych.

 

 

 

 

„Czar Par” to program, który zagościł na antenie TVP2 we wrześniu 2019 roku, powracając do Telewizji Polskiej po 23 latach przerwy. Pary, biorące udział w programie przez 12 tygodni były poddawane testom, które ukazywały ich usposobienie, umiejętność współpracy i charakter związku. Uczestnicy realizowali zadania pod okiem czujnych jurorów – dwóch gwiazdorskich małżeństw z długoletnim stażem: Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela oraz Doroty Choteckiej i Cezarego Pazury.

W finałowym odcinku nie brakowało zaskakujących zwrotów akcji, a uczestnicy musieli zmierzyć się z wyzwaniami, wymagającymi pokonania swoich lęków i słabości. Do rywalizacji przystąpiły cztery pary, które wzięły udział w czterech konkurencjach – po tych zmaganiach wyłoniono dwa małżeństwa, które przeszły do finalnego etapu – „Czar Par. Dogrywka”.

Zwycięska para Katarzyna i Krzysztof Fabiańscy to uczestnicy, których w pierwszych odcinkach trudno było wyłapać z tłumu, ale z biegiem czasu rozwinęli skrzydła i udowodnili, że stanowią zgrane i wspierające się małżeństwo. Para z wielkim poświęceniem walczyła o wygraną do samego końca, szczególnie zachwycając widzów w rundzie „Minuta szczerości” .

O zwycięstwie w ramach etapu „Czar Par. Dogrywka”, a tym samym o wygranej całego programu zdecydowali widzowie w specjalnym głosowaniu SMS. Do zwycięzców trafiła nagroda główna w wysokości 300 tys. złotych, którą wręczył Mateusz Matyszkowicz, Członek Zarządu Telewizji Polskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *