GWINT na smartfony jeszcze w tym roku! (wideo)

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, ogłaszają, że w 2019 roku ukaże się wersja gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana na smartfony. Studio ogłasza również, że już w najbliższy czwartek na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One odbędzie się premiera Krwawej Klątwy, pierwszego dodatku do GWINTA.

 

Nowa wersja GWINTA pozwoli użytkownikom smartfonów sprawdzić się na polach bitwy wiedźmińskiej karcianki. Jeszcze w tym roku tytuł ukaże się na iPhone’ach, w dalszej kolejności wydana zostanie wersja na smartfony z systemem operacyjnym Android. Więcej informacji zostanie ogłoszonych w późniejszym terminie.

– Do rozpoczęcia prac przy mobilnym GWINCIE przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu – powiedział Jason Slama, szef projektu GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana, CD PROJEKT RED.  Kluczowym jest dla nas to, by wiernie przenieść wszystko, co stanowi o unikatowości naszej karcianki — piękną grafikę oraz rozbudowaną rozgrywkę — do mniejszego, ale nie mniej ambitnego formatu, jakim są smartfony. Przystosowaliśmy także nasze technologie, w tym napędzającą rozgrywkę sieciową GWINTA platformę GOG Galaxy, by mogły w pełni obsłużyć platformy mobilne. Efekty naszej pracy będziecie mogli zobaczyć jeszcze w tym roku, na co osobiście nie mogę się doczekać.

PREMIERA KRWAWEJ KLĄTWY JUŻ JUTRO

 

Krwawa Klątwa to pierwszy dodatek do gry GWINT. W ramach rozszerzenia do gry trafi ponad 100 nowych kart. Dodatek odda w ręce graczy również pięcioro nowych dowódców — postaci zupełnie nowe, jak również dobrze znane miłośnikom serii gier Wiedźmin.

 

 

Gracze mogą jeszcze skorzystać ze specjalnej oferty przedsprzedażowej dodatku. Pakiet przedsprzedażowy zawiera 40 Beczek Krwawej Klątwy, które w ramach oferty dostępne są w promocyjnej cenie, a także legendarną skórkę “Krwawa Zbroja” dla postaci Ukrytego oraz inspirowany dodatkiem animowany rewers. Oferta wygaśnie w momencie premiery dodatku.

Dowiedz się więcej na temat Pakietu przedsprzedażowego

Krwawa Klątwa zadebiutuje 28 marca na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Więcej informacji na temat rozszerzenia znajduje się na oficjalnej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *