Syn Różowej Pantery premierą tygodnia Zoom TV

Czy można nie lubić Roberto Benigniego? Ten nagrodzony Oscarem za film Życie jest piękne najpopularniejszy włoski aktor ostatnich lat, już wkrótce pojawi się na antenie Zoom TV w emitowanej premierowo komedii Syn Różowej Pantery. W kolejnej odsłonie przygód inspektora Clouseau włoski mistrz wystąpi w roli nieślubnego syna komisarza. Szalonych gagów z jego udziałem pewnością nie zabraknie!

 

Ponadto Zoom TV serdecznie zaprasza na kolejne odcinki serialu komediowego Co ludzie powiedzą? opowiadającego o perypetiach Hiacynty Bukiet – wiecznie aspirującej starszej pani, która pragnie być uważana za damę z wyższych sfer. Jej nieustanne dążenie do perfekcji i zaściankowa mentalność, co chwilę doprowadzają do mnóstwa komicznych sytuacji, a z bohaterki czynią nieświadomą autorkę wielu zabawnych bon motów.

 

PREMIERA ZOOM TV

Syn Różowej Pantery

komedia, USA, Włochy 1993
reż. Blake Edwards
wyst.: Roberto Benigni, Herbert Lom, Claudia Cardinale, Debrah Farentino, Robert Davi

Terroryści porywają arabską księżniczkę, a inspektor Dreyfus ma obowiązek ją odnaleźć. Jednak do pomocy przydzielono mu… nieślubnego syna Jacques’a Clouseau! Chłopak odziedziczył po ojcu wiele cech… w tym brak kompetencji i mistrzowską umiejętność irytowania Dreyfusa.

niedziela, 14 kwietnia / 14:05

PREMIERA ZOOM TV

Co ludzie powiedzą?

komedia, Wielka Brytania 1990
reż. Harold Snoad
wyst.: Patricia Routledge, Clive Swift, Judy Cornwell, Geoffrey Hughes, Josephine Tewson, Mary Millar, David Griffin, Shirley Stelfox

Serial komediowy, którego główną bohaterką jest Hiacynta Bukiet – z pozoru zwyczajna, dojrzała pani domu, ale w rzeczywistości niezwykle despotyczna postać. Na domiar złego, Hiacynta nieudolnie pozuje na bogatszą i bardziej wytworną niż jest naprawdę. Jednak jej próby nie przyczyniają się do awansu społecznego, zamiast tego wywołują serię niekończących się, zabawnych sytuacji.

niedziela, 14 kwietnia / 20:00 sezon 1, odcinki 4-6

PREMIERA ZOOM TV

I love kabaret

show, Polska 2019
reż. Beata Harasimowicz
wyst.: Ani Mru-Mru, Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem, FiFa-RaFa, Czesuaf, Zachodni, Jurki, Kałasznikof

Nowy show rozrywkowy ze skeczami najlepszych polskich kabaretów. Prowadzący program Agnieszka Marylka Litwin i Przemek Sasza Żejmo z Kabaretu Jurki, jako Lucyna i Mirek, czyli stare, dobre małżeństwo z 25-letnim stażem, zabiorą nas na kabaretową scenę, z której wirtuozi tej formy rozrywki będą boksować widzów humorem i nokautować śmiechem.

W siódmym odcinku I love kabaret zobaczymy Kabaret Czesuaf ze skeczem Wolna niedziela wg Kabaretu Czesuaf i grupę FiFa-RaFa z Torebką. Kabaret Zachodni zaprezentuje numer Ślub, a Kabaret Jurki skecz Błogosławieni cisi. Reżyserką show jest matka chrzestna polskich kabaretów – Beata Harasimowicz.

sobota, 13 kwietnia / 22:20 sezon 1, odcinek 7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *