Internet & Gry - Reklama

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana (wideo)

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, przedstawiają nowy zwiastun gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.

 

 

Film prezentuje nowości i zmiany, które trafią do gry wraz z premierą Homecoming — największej w historii aktualizacji GWINTA. Jednocześnie zwiastun stanowi wprowadzenie do Wiedźmińskiej Gry Karcianej, przedstawiając kluczowe aspekty rozgrywki — m.in. rundy, podzielone na dwa rzędy pole bitwy, mechaniki karcianych potyczek w zwarciu i na dystans, a także rozbudowany system tworzenia talii.

 

 

Premiera gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana odbędzie się 23 października i zostanie poprzedzona wprowadzeniem w życie aktualizacji Homecoming. Premiera GWINTA w wersji na konsole Xbox One i PlayStation 4 odbędzie się 4 grudnia.

O grze GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana to dynamiczne, pełne intryg karciane starcia potężnych armii, gdzie o zwycięstwie decyduje nie tylko szczęście, ale przede wszystkim umiejętności gracza: intuicja, improwizacja i taktyczne konstruowanie własnej talii. W czasie trzech rund, gracze walczą o zwycięstwo mając do dyspozycji potężnych bohaterów, mistyczne zaklęcia i sprytne zagrania, które mogą przechylić szalę zwycięstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *