Telekomunikacja - Telefony - Promocje

iPhone’y po refurbishu w dystrybucji CK MEDIATOR

Rynek telefonów ulega głębokiemu przeobrażeniu. Obecnie najszybciej rozwija się branża urządzeń, które już znajdują się w obiegu. Jak na razie smartfony z drugiej ręki nie są w Polsce zbyt popularne, ale może się to niebawem zmienić za sprawą CK Mediatora, który do swojej oferty wprowadza iPhone’y odnowione przez francuską firmę Remade. W pełni sprawne telefony w niższej cenie, wraz z dwuletnią gwarancją i pełnym zestawem akcesoriów już niedługo będą dostępne w ofercie warszawskiego dystrybutora.

 

 

Ta sama jakość w niższej cenie

Obecnie coraz więcej osób woli kupić telefon premium z drugiej ręki w niższej cenie, niż płacić znacznie więcej za najnowszy model. Jeżeli chodzi o sprzedaż urządzeń odnawianych (poddanych tzw. procesowi refurbishu) to, jak wskazuje raport Counterpoint, rynek zdominowany jest w 80% przez dwie marki Apple’a i Samsunga – przy czym ta pierwsza cieszy się większą popularnością między innymi ze względu na długi okres wsparcia aktualizacji. Taka postawa konsumentów nie powinna jednak nikogo dziwić. Telefony z najwyższej półki, nawet te trochę starsze, gwarantują doskonałą jakość i wysoką wydajność, która w bezpośredni sposób przekłada się na przyjemność z jego użytkowania. Dlatego też informacja o wprowadzeniu do oferty produktów francuskiej firmy może budzić ciekawość miłośników urządzeń z jabłkiem.

Remade na odnawianiu telefonów zna się jak mało kto. Firma założona w 2001 roku bardzo szybko stała się we Francji numerem jeden w swojej dziedzinie. Obecnie planuje podbić swoimi iPhone’ami rynek europejski i wiele wskazuje, że może się to udać. Gigant refurbishu stawia bowiem na jakość swoich usług – telefony poddawane są skrupulatnie kompleksowemu procesowi odnawiania urządzeń. Francuzi jednocześnie inwestują w rozwój ośrodka badawczego i udoskonalanie technologii odświeżania urządzeń. Podobnie wygląda kwestia dbałości o zasoby ludzkie. Firma zatrudnia obecnie ponad 450 specjalistów, ale do końca roku pracować ma łącznie 750 osób.

Refurbish, czyli prawie nowy

Odnowione iPhone’y są nie tylko bardzo dokładnie testowane, ale w każdym modelu diagnozowana jest płyta główna, obudowa podlega anodyzacji, czyli uzupełnieniu mikroubytków, a do systemu specjaliści z Remade wgrywają najnowsze dostępne aktualizacje iOSa. W każdym telefonie poddanym procesowi refurbishu sprawdza się poprawność funkcjonowania ponad trzydziestu elementów, w tym: głośników, kamer, mikrofonów, przycisków, ekranu, złącza ładowania i komunikacji, czujników zbliżeniowych, barometru, żyroskopu czy czytnika kart SIM.

Jak podkreśla Dariusz Grabowski, prezes CK Mediator: Chcemy zaoferować wszystkim wielbicielom Apple’a telefony, które nie tylko będą w 100% sprawne, ale objęte dwuletnią gwarancją i naprawą w ciągu trzech dni lub wymianą na sprawne urządzenie. Nie zapominajmy też, że smartfony dostarczone będą wraz z pełnym pakietem nowych akcesoriów: ładowarką, słuchawkami oraz kablem komunikacyjnym.

Czas na trochę świeżości

Wprowadzenie na polski rynek odnowionych smartfonów producenta z Cupertino może budzić zaintrygowanie. CK Mediator planuje wprowadzić do oferty iPhone’y nie tylko w standardowych kolorach, ale również w nowych, przygotowanych specjalnie przez markę Remade takich jak: elektryzujący pomarańcz, różowy grejpfrut czy koralowy zielony. Jest to niewątpliwie ciekawe rozwiązanie, w szczególności dla tych miłośników Apple’a, którzy poszukują pełnowartościowych urządzeń klasy premium w nieco niższej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *