Telekomunikacja - Telefony - Promocje

HAMMER prezentuje odporny smartwatch! Teraz zgarniesz go gratis… przy zakupie Blade 3

HAMMER watch – bo tak nazywa się pierwszy smartwatch marki HAMMER firmy mPTech – to wzmocniony smart zegarek z dotykowym ekranem 1,3”, GPS i czujnikami do pomiaru tętna z nadgarstka, ciśnienia oraz saturacji. Wyróżnia się odpornością potwierdzoną certyfikatem IP68, metalowym bezelem oraz tym, co już zyskało miano „HAMMER design”. Podobnie jak w przypadku Explorera, jego sylwetka została bowiem zaprojektowana w Polsce przez międzynarodowy zespół. Smartwatch w tej chwili debiutuje jako prezent, który można zgarnąć przy zakupie smartfona HAMMER Blade 3. W niezależnej sprzedaży ma pojawić się niebawem w cenie 349 zł.

 

HAMMER watch to świetne uzupełnienie każdego sportowego outfitu i smartfona HAMMER, lecz nie tylko gdyż jest on kompatybilny ze wszystkimi innymi smartfonami działającymi pod kontrolą systemów Android 4.4 / iOS8 oraz nowszymi. Poza szybkim podglądem aktualnej godziny prezentuje nam wprost na nadgarstku powiadomienia o połączeniach i SMS-ach. Oferuje też liczne funkcje monitorowania aktywności fizycznej (8 różnych dyscyplin) i zdrowia, dlatego sprawdzi się zarówno w sporcie, w podróży, jak i na co dzień. HAMMER watch został wyceniony przez producenta na kwotę 349 zł.

Gratka dla HAMMEROMANIAKÓW – zegarek gratis

W tej chwili HAMMER watch jest jedynie dostępny jako prezent dla Klientów, którzy kupią HAMMERA Blade 3 na sklepie internetowym producenta www.sklep.mptech.eu. Promocja trwa od 10 do 31 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów (ilość HAMMER watch’ów w promocji jest ograniczona). Więcej o zestawie znajduje się na stronie: https://sklep.mptech.eu/tel000559.html.

HAMMER watch został wykonany z solidnego tworzywa. Jego dotykowy ekran 1,3” chronią ekstra bumpery oraz bezel (pierścień) z metalu. Sam ekran wyróżnia duży kontrast, a do dyspozycji użytkowników na start są trzy różne tarcze do wyboru. Jednocześnie ten smart zegarek niewiele waży tj. 55 g. Pozwala monitorować swoje treningi i aktywność w zakresie 8 różnych dyscyplin sportowych: chodzenie, bieganie, wspinanie, jazda na rowerze, pływanie, piłka nożna, badminton i koszykówka, informując o spalonych kaloriach czy przebytym dystansie. Oferuje więcej informacji o wykonanych treningach, w tym także podgląd do mapy, po sparowaniu go ze swoim smartfonem za pomocą BT 4.0 z aplikacją o tej samej nazwie – HAMMER Watch application. Dzięki aplikacji istnieje też możliwość wgrania dodatkowych tarcz zegarka. Co ważne, za sprawą smartwatcha można monitorować jakość snu, tętno (czujnik pomiaru z nadgarstka), ciśnienie i poziom nasycenia tlenem krwi (funkcja pulsoksymetru) w ciągu każdego momentu dnia. Wystarczy założyć zegarek. Opcjonalnie, z poziomu zegarka można też aktywować spust migawki aparatu fotograficznego smartfona. Ponadto, HAMMER watch oferuje też wgląd do prognozy pogody, powiadomień z innych aplikacji i poziomu naładowania baterii. A wbudowana bateria 440 mAh oferuje działanie do 40 dni w trybie czuwania lub do 10 dni podczas zwykłego użytkowania (bez GPS), albo do 10 godzin w trybie treningu (GPS+pomiar tętna).

W zestawie z zegarkiem dostępny jest drugi pasek silikonowy gratis.

Chcąc skorzystać z promocji i odebrać HAMMER watch gratis do modelu Blade 3, warto się pospieszyć. Zestaw stanowi świetny pomysł na prezent świąteczny lub gift pack dla osoby, która szuka wzmocnionych i sprawdzonych rozwiązań wspierających swoją aktywność. Więcej na: https://sklep.mptech.eu/tel000559.html.

Polecamy zobaczyć też film HAMMER Blade 3 + HAMMER watch na kanale marki: https://youtu.be/Wkxw1aCRiMM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *