MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Historie nastoletnich matek na Discovery Life

Emocjonujący serial dokumentalny ukazujący życie trzech rodzin. W każdej z nich poznamy jasne i ciemne strony nieplanowanych ciąż nastolatek.

 

KIEDY DZIECI MAJĄ DZIECI


Od soboty, 21 lipca, godz. 16:00

Emocjonujący serial dokumentalny ukazujący życie trzech  rodzin. W  każdej z nich  poznamy jasne i ciemne strony nieplanowanych ciąż nastolatek. Relacje rodzinne są tym bardziej skomplikowane, że każda z tych młodych mam także była kiedyś córką niepełnoletniej. Przyjrzymy się problemom ciąż nastolatek zarówno od strony społecznej, jak  i medycznej.

Będziemy świadkami negocjacji, jakie przyszłe  matki  prowadzą  ze  swoimi  rodzicami  i partnerami. Prześledzimy cały okres ciąży — aż do narodzin dzieci. Zobaczymy rosnące napięcie, konflikty i trudne relacje w rodzinach.

Przekonamy się, że każdy „wie najlepiej”, co jest najlepsze dla przyszłych rodziców i ich pociech. Młode mamy mają przed sobą trudne decyzje: gdzie mieszkać, jak wychowywać swoje dzieci… Czy są przygotowane na tak wielkie zmiany w życiu?

Discovery Life utrzymuje cały czas wysokie wskaźniki dopasowania wśród zamożnych kobiet, jak AFF = 215 (W16-49, dochód 3500 vs. A 16-49) czy AFF = 151 (W25-54, dochód 5000+ vs. A 16-49).

Średni miesięczny zasięg kanału Discovery Life w czerwcu 2018 to ponad 2,1 milionów widzów.

Dane: NAM; SHR%, AFF, 01.04-20.06.2018; Zasięg miesięczny na grupie A4+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *