Polski Dzień Psa na Animal Planet HD

Świetne propozycje programowe sprawiają, że stacja cały czas odnotowuje wysokie wskaźniki dopasowania wśród kobiet 25-59, gdzie AFF = 177. (Co więcej, średni miesięczny zasięg kanału AP HD w czerwcu 2018 to ponad 1,5 milionów widzów!

 

 

POLSKI DZIEŃ PSA
Od niedzieli, 1 lipca, godz. 11:00 – 20:59

Z okazji Dnia Psa, w lipcu przygotowaliśmy wyjątkowe programy poświęcone naszym czworonożnym przyjaciołom, najróżniejszych ras i rozmiarów. Psy żyją i pracują wśród ludzi niejednokrotnie ratując życie, zapewniając bezpieczeństwo czy podnosząc komfort życia. W programie „Wszystko o psach” poznamy najbardziej lubiane rasy. Dowiemy się, które z nich najlepiej nadają się dla osób wiodących aktywny tryb życia, a które są idealnym wyborem dla rodzin z dziećmi.

Seria „Pieskie życie” bierze pod lupę relacje między psami a ludźmi, ukazując jak psowate przeistoczyły się z dzikich drapieżników w otaczanych czułością domowników. Natomiast „Wybawcy zwierząt” ukazują inspirujące opowieści o zwierzętach w potrzebie oraz ludziach, którzy udzielili im pomocy.

W programie między innymi historia amerykańskiego żołnierza, Sebastiana Fluirerasa, który w trakcie misji w Afganistanie uratował sześć szczeniąt. Sprowadzenie ich do Teksasu kosztowało go wiele trudu.

Dane: NAM; SHR%, AFF, 01.04-20.06.2018; Zasięg miesięczny na grupie A4+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *