Hity kanałów Grupy Kino Polska na tydzień 1-7 września 2018 roku

Grupa Kino Polska wchodzi w nowy miesiąc z mnóstwem premier. Tydzień 1-7 września 2018 będzie obfitował w nowości kanału Zoom TV, w którym pojawią się aż trzy nowe dokumenty oraz program poradnikowy. Amerykański dokument „Od destrukcji do produkcji” udowodni, że dzięki technologii i wyobraźni naprawdę piękne przedmioty mogą powstać nawet z odpadków. Dokument „Biblijne tajemnice” odkryje sekrety fascynujących biblijnych czasów, a seria „Tabu” przemierzy wszystkie kontynenty tylko po to, by przybliżyć widzom najbardziej dziwaczne kultury, tradycje i zwyczaje. Nowością Zoom TV będzie też program „Zoom radzi”, który pomoże rozwiązać kłopoty codzienności.
 

 
Wielką premierą kanału Kino Polska będzie znakomity film „Jesteś Bogiem” o początkach zespołu Paktofonika, który zmienił oblicze polskiego hip-hopu. Kino TV zaprasza na premierę „Kochanka Królowej” z uwielbianym nie tylko przez kobiety Madsem Mikkelsenem oraz thriller „Gothika” z Halle Berry, a FilmBox Premium HD na jeden z najbardziej błyskotliwych kryminałów ostatnich lat „American Hustle”, w którym na ekranie błyszczą takie aktorskie tuzy, jak Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams czy Jennifer Lawrence. Film zdobył Złote Globy w kilku kategoriach.
 

 

DOKUMENTY

PREMIERA ZOOM TV!

„Od destrukcji do produkcji” („Made By Destruction”)

dokument, USA 2016

Na co dzień nie myślimy o tym, że przedmioty codziennego użytku powstają ze śmieci i różnego rodzaju odpadków. Wszystko od starych deskorolek przez opuszczone samochody po zepsuty sprzęt biurowy jest zgniatane, cięte, krojone i rozpuszczane. Potem powstają z tego przedmioty potrzebne w życiu codziennym, nierzadko rzeczy piękne i wartościowe. Zepsute mleko staje się wytworną sukienką, stare wiatraki zmieniają się w piękne łodzie, a ludzkie szczątki zyskują drugie życie i stają się diamentami! Seria „Od destrukcji do produkcji” udowadnia, że przy użyciu zaawansowanej techniki i dzięki nieskończonej wyobraźni z odpadków mogą powstać naprawdę piękne przedmioty!

Premiera: sobota, 1 września / 17:00 (sezon 1)

Emisja premierowych odcinków: każda sobota / 17:00

PREMIERA ZOOM TV!

„Biblijne Tajemnice” („Biblical Conspiracies”)

dokument, Kanada 2014

Od tysięcy lat ludzie starali się poznać znaczenia ukryte w tajemniczych, biblijnych symbolach. Ich sens był znany tylko nielicznym… aż do teraz. Seria „Biblijne Tajemnice” odkrywa historie zaszyfrowane w sekretnych kodach. Każdy odcinek przybliża inną nieznaną historię, ukrytą w zagadkowych opowieściach i przedmiotach. Przy użyciu najnowszych animacji, efektów specjalnych i przełomowych metod śledczych poznajemy fascynujące biblijne czasy.

Premiera: poniedziałek, 3 września / 20:00 (sezon 1)

Emisja premierowych odcinków: każdy poniedziałek / 20:00

PREMIERA ZOOM TV!

„Tabu” („Taboo”)

dokument, USA 2012

„Tabu” odkrywa najbardziej kontrowersyjne zachowania, zwyczaje i wierzenia z całego świata. Każda kultura ma swoje rytuały i normy postępowania. Dla ludzi z zewnątrz często wydają się one dziwne, tajemnicze lub nieracjonalne. Ale dla wielu to po prostu sposób na życie. „Tabu” przybliża najbardziej dziwaczne i kontrowersyjne aspekty ludzkiego zachowania, jak np. fetysz stóp, niezwykłe sposoby leczenia czy dziwne przygody miłosne. Poznaj kultury i tradycje, które niewielu miało szansę odkryć i zbadać. Przemierzaj wszystkie kontynenty, by odnaleźć prawdę, którą skrywa tabu.

Premiera: poniedziałek, 3 września / 21:00 (sezon 9)

Emisja premierowych odcinków: każdy poniedziałek / 21:00

PRODUKCJE WŁASNE

PREMIERA ZOOM TV!

„Zoom radzi”

poradnikowy, Polska 2018., producent: Studio-W – Agencja Artystyczna i Reklamowa

Jak radzić sobie z opieszałym urzędnikiem? Co zrobić, by reklamacja była skuteczna? W jaki sposób utrudnić życie złodziejom i oszustom? „Zoom radzi” to seria krótkich, kilkuminutowych odcinków prezentujących dobre rady na rozwiązanie najczęściej spotykanych przeciwności codziennego życia. Program poprowadzi Adrian Walczyk, który porozmawia z ekspertami różnych dziedzin życia i wyciągnie od nich recepty na wszystkie kłopoty.

Premiera: poniedziałek, 3 września

Emisja premierowych odcinków: poniedziałek – piątek

 

 

FILMY

PREMIERA KINO POLSKA!

„Jesteś Bogiem”

dramat, biograficzny, Polska 2012, reż. Leszek Dawid, wyst.: Marcin Kowalczyk, Tomasz Schuchardt, Dawid Ogrodnik, Arkadiusz Jakubik, Marcin Dorociński

Oparta na faktach, niezwykła historia zespołu Paktofonika, który zmienił oblicze polskiego hip-hopu. Śląsk, koniec lat 90. Kumple z bloku – Magik, Rahim i Fokus – zakładają zespół, dzięki któremu chcą wyrazić wszystkie swoje emocje. Niespodziewanie zdobywają rozgłos, a teksty Paktofoniki stają się głosem całego pokolenia. Jednak cena za talent jest czasem bardzo wysoka…

Premiera: niedziela, 2 września, godz. 21:55

 

 

FILMY

PREMIERA KINO TV!

„Kochanek Królowej” („A Royal Affair”)

dramat, biograficzny, historyczny, Dania, Szwecja, Czechy, Niemcy 2012, reż. Nikolaj Arcel, wyst.: Mads Mikkelsen, Alicia Vikander, Mikkel Boe Følsgaard

Oparta na faktach historia romansu duńskiej królowej Karoliny z wpływowym politykiem. Młoda królowa poślubiona uznanemu za obłąkanego królowi zakochuje się w swoim lekarzu. Kochankowie postanawiają wszcząć rewolucję.

Premiera: niedziela, 2 września / 21:00

PREMIERA KINO TV!

Cykl KOBIECE PONIEDZIAŁKI

„Exterminatorki” („Exterminators”)

komedia, USA 2009, reż. John Inwood, wyst.: Heather Graham, Jennifer Coolidge, Amber Heard, Matthew Settle

Zdradzona kobieta najczęściej szuka pocieszenia i ukojenia wśród przyjaciół. Jednak Alex zaprzecza stereotypom, a stłumioną złość rozładowuje na innym mężczyźnie. Zgodnie z wyrokiem sądu musi poddać się specjalnej terapii. Podczas seansów spostrzega, że nie tylko ona jest wyjątkowa. Poznaje Stellę – prowadzącą firmę zwalczającą pełzające robactwo – oraz Nikki, higienistkę-socjopatkę. Kobiety przeczuwają, że wspólnie mogą znaleźć nieprzeciętny sposób na życie. Mają pomysł, jakie miejsce będzie w nim dla mężczyzn.

Premiera: poniedziałek, 3 września / 21:00

PREMIERA KINO TV!

Cykl WIECZÓR Z HORROREM

„Gothika”

thriller, horror, USA, Francja, Kanada, Hiszpania 2003, reż. Mathieu Kassovitz, wyst.: Halle Berry, Penelope Cruz, Robert Downey Jr.

Doktor Miranda Grey, pracująca jako psychiatra w zakładzie karnym, pewnego dnia budzi się w nim jako pacjentka na oddziale szpitalnym. Pamięta tylko to, że miała wypadek samochodowy. Czy uda się jej udowodnić wszystkim, że nie popełniła morderstwa, o które jest oskarżana?

Premiera: czwartek, 6 września / 21:00

 

 

FILMY

PREMIERA FILMBOX PREMIUM HD!

„American Hustle”

dramat, kryminał, USA 2013, reż. David O. Russell, wyst.: Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams, Jeremy Renner, Jennifer Lawrence, Michael Peňa

Irving Rosenfeld i Sydney Prosser to zgrana para, której wspólną pasją jest oszukiwanie ludzi. Brak ostrożności i rutyna powodują, że pewnego dnia jedną z ich niedoszłych ofiar okazuje się Richie DiMaso, agent FBI. W zamian za przysługę DiMaso zobowiązuje się zapomnieć o próbie oszustwa. Wspólnie przygotowują misterny plan pozbawienia urzędu jednego z prominentów. Wiele wskazuje na to, że akcja się powiedzie. Jednak na drodze staje uparta małżonka Irvinga, która absolutnie nie chce mu dać rozwodu.

Premiera: piątek, 7 września / 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *